Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla marzec 2012

31
Wszelkie informacje dla rodzin zatrzymanych Kibiców po skandalicznej prowokacji policji w drodze na wczorajszy mecz w Bełchatowie, można uzyskać pod telefonem Stowarzyszenia : (0)507-806-058

By uspokoić zainteresowanych, chcemy powiadomić, że Stowarzyszenie zapewniło opiekę prawną poszkodowanym, którzy znajdują się w tym momencie w areszcie w Zgierzu.


To skandaliczne zachowanie nie zostanie bez naszej reakcji. Wszelkie materiały dowodowe dokumentujące agresywne zachowanie osób, mieniących się "stróżami prawa" prosimy nadsyłać na adres mailowy: info@lwypolnocy.pl

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
29
Tytułowe stwierdzenie jest aktualne również i dziś, czy wręcz szczególnie dziś. Od kilku dni trwa protest głodowy w obronie polskiej szkoły, historii i tradycji. Jako Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk popieramy postulaty protestujących i chcielibyśmy zachęcić kibiców do zapoznania się z szerszą informacją na temat całego protestu i jego przebiegu na stronie 
www.obronaszkoly.salon24.pl.

[Czytaj więcej ...]

28
Miło nam poinformować, iż bilety na mecz Lechii z Zagłębiem Lubin na wszystkie sektory naszego stadionu, z wyłączeniem trybuny czerwonej, będą kosztowały jedyne 10zł!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27
Wspólnie z grupą inicjatywną zapraszamy na nieoficjalne obchody 120 rocznicy urodzin wielkiego Polaka, bohatera II Wojny Światowej generała Stanisława Maczka.

[Czytaj więcej ...]

27
Prezentujemy dwie fotogalerie z meczu Lechii z Podbeskidziem.

[Czytaj więcej ...]

24
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk (piątek, 30.03. 18:00).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
23
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" prezentuje zapis video z wtorkowego spotkania kibiców z przedstawicielami klubu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec