Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla marzec 2011

30
Od 5 kwietnia br. Gdańskie Stowarzyszenie Sztuk Walki oraz Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk ''Lwy Północy''  wznawia treningi MMA.

[Czytaj więcej ...]

30
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz z Cracovią Kraków.

Cena przejazdu na mecz wynosi 90 zł w obie strony wraz z biletem wstępu. W cenę wliczona jest kwota 10 zł, która zostanie przekazana na gościnę naszych braci podczas ligowego meczu w Gdańsku.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
29
Już za nieco ponad rok w Gdańsku odbędzie się EURO 2012. Kibice Lechii Gdańsk również będą mieli swoje zadanie przy tym wielkim wydarzeniu. Miasto Gdańsk wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” i projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk organizowało będzie podczas mistrzostw Ambasadę Kibiców przy wsparciu Europejskiej Federacji Kibiców (FSE).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27

W sobotę  26 marca odbyła się już IV edycja zmagań piłkarskich pomiędzy fanklubami Lechii Gdańsk.  Gospodarzem imprezy został fanklub z Sopotu. Zwycięzcą zostali gospodarze, którzy w finale pokonali FC Kartuzy. W meczu o trzecie miejsce Tczew musiał uznać wyższość Sierakowic.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
27
W dniu wczorajszym do Gdańska przybyła duża grupa fanatyków Gryfa Słupsk. Okazją do wizyty naszych braci był mecz Lechii II Gdańsk z Gryfem.

[Czytaj więcej ...]

25
Sobotni turniej w Sopocie to już czwarta edycja dorocznych zawodów piłkarskich przeznaczonych dla kibiców Lechii. Za każdym razem wysoki poziom piłkarskich zmagań współgrał z kibicowską integracją fanatyków Lechii z różnych stron Polski.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
24
Nadchodząca sobota będzie bardzo aktywnym dniem dla Lechistów. Tego dnia, w Hali Stulecia w Sopocie odbędzie się IV turniej fanklubów. Następnie o godzinie 18:00 w Gdańsku odbędzie się mecz pomiędzy Lechią II a słupskim Gryfem. W rozwinięciu wyniki losowania grup turnieju oraz kilka słów o wizycie braci ze Słupska.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec