Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla luty 2013

28

Zapraszamy wszystkich 2 marca 2013 roku do uczestnictwa w gdańskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Kibice Lechii zawsze należycie oddają cześć bohaterom walk o wolną Polskę, mamy nadzieję, że tegoroczne uroczystości zgromadzą ponownie wielu patriotów o Biało-Zielonych sercach.

Plan obchodów:

17:00 - Apel Poległych przy symbolicznych grobach Inki i Zagończyka na cmentarzu garnizonowym przy ul. Giełguda w Gdańsku.

17:45 - Marsz Pamięci.

18:30 - Msza Święta w intencji "Żołnierzy Wyklętych" i Ojczyzny w kościele Św. Brygidy w Gdańsku.

[Czytaj więcej ...]

28
W dniu jutrzejszymprzed meczem z Pogonią Szczecin członkowie "Lwów Północy", przy bramach wejściowych na stadion, będą zbierali podpisy poparcia, by nową estakadę na gdańskiej ulicy Słowackiego nazwać imieniem Żołnierzy Wyklętych. O słuszności upamiętnienia Bohaterów Narodowych nie trzeba nikogo przekonywać. Ta szlachetna idea sygnowana jest przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

[Czytaj więcej ...]

27
W dniu dzisiejszym odbyło się otwarte spotkanie kibiców z zarządem, przedstawicielami drużyny oraz sztabu szkoleniowego.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27
W najbliższy poniedziałek 04.03.2013, w ośrodku Kibice Razem, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10 w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

Wszystkich chętnych zapraszamy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Lwy Północy zapraszają na spotkanie z zarządem, przedstawicielami drużyny i trenerem Lechii. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 27 lutego br. o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej na PGE Arena.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (26.02.) w godzinach 18:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
W dniu wczorajszym Lechia rozgrywała swój mecz w Warszawie, gdzie udała się grupa 350 jej wiernych fanów. Niestety dzięki postawie Romana Kowalskiego, pełniącego rolę kierownika ds. bezpieczeństwa w Polonii Warszawa, meczu nie obejrzał żaden z nas.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec