Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla luty 2012

29
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" czyniło od dawna starania o zorganizowanie spotkania zarządu, trenera oraz rady drużyny z kibicami. Prośbę o takowe wystosowaliśmy do klubu 26 stycznia br. Pierwotnie zaproponowano, by spotkanie odbyło się przed rozpoczęciem wiosennych rozgrywek, jednak - jak wiemy - nie doszło to do skutku.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27
1 marca został ustanowiony jako Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. W wielu miejscach w Polsce zostanie uczczona pamięć tych prawdziwych, niezłomnych polskich bohaterów. Jednym z wielu organizatorów obchodów w Gdańsku jest Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk “Lwy Północy”.

[Czytaj więcej ...]

26
Z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2 marca w Mławie przy ulicy Reymonta o godzinie 19:00 odbędzie się rekonstrukcja odbicia więźniów politycznych z Urzędu Bezpieczeństwa w Mławie. Inscenizację organizuje Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79. Pułku Piechoty im. Lwa Sapiehy, na którą serdecznie zapraszają przedstawiciele Mławskiej Lechii.


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
26
Za nami pierwsza wiosenna eskapada za ukochaną Lechią. W Łodzi na meczu z ŁKS-em pojawiło się 305 fanów gości, w tym 4 braci z Gryfa Słupsk. Dzień wcześniej na meczu w Liege pojawiło się 98 Lechistów.
W rozwinięciu również ciąg dalszy sprawy związanej z bezprawnym zakazem dla kibiców Lechii na mecz z Cracovią.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
22
Kubuś Szymelfenig to dziewięciomiesięczny synek wiernego kibica Lechii - Wojtka. Maluch przyszedł na świat z wrodzonym niedorozwojem kości udowej, tzw. PFFD. Maluch potrzebuje środków na szereg operacji, które pozwolą w przyszłości Kubusiowi chodzić o własnych siłach.

[Czytaj więcej ...]

21
Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" prowadzi zapisy na koszulki „Żołnierze Wyklęci”.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
21
W związku z dużą ilością pytań o bluzy „precz z komuną” zapraszamy do zapisów na reedycję ww. bluz. Tym razem ofertę powiększyliśmy również o bluzę z kapturem. Bluza o tej tematyce powinna znaleźć się w kolekcji każdego, szanującego się Lechisty.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec