Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla luty 2011

28
1 marca obchodzony będzie dzień „Żołnierzy Wyklętych”. Tym mianem określa się bohaterów wojennych, którzy nie godzili się na zniewolenie Polski z żadnej strony. W czasie wojny najczęściej aktywnie działali różnymi metodami przeciwko niemieckiej okupacji. Po wkroczeniu „Armii Czerwonej” na polskie ziemie nie godzili się na marionetkowy rząd narzucony przez Moskwę. Mimo trudnej sytuacji, nie złożyli broni i kontynuowali walkę z narzuconym siłą systemem komunistycznym.

[Czytaj więcej ...]

27
W miniony weekend rozgrywki ligowe wznowiła ekstraklasa. Fanatycy Lechii już w piątek zawitali na stadion Bałtyku Gdynia, gdzie rozgrywany był mecz pomiędzy Arką, a Wisłą Kraków.
Kilka godzin po powrocie z Gdyni nastąpił drugi akt weekendu, kiedy to udaliśmy się do 
Chorzowa na mecz ukochanej Lechii, z miejscowym Ruchem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
23
Już w piątek udamy się na stadion Bałtyku w Redłowie by wspomóc naszych przyjaciół z Krakowa w meczu z drugą, młodszą drużyną z Gdyni - Arką. Zbiórka dla kibiców Wisły i Lechii jest o godzinie 16 przy Maksie nieopodal stacji Gdańsk- Politechnika!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
22

Kibice Razem Lechia Gdańsk wraz z SKLG „Lwy Północy” zapraszają wszystkich kibiców do udziału w lidze futbolu stołowego, czyli popularnych piłkarzyków. Zawody rozgrywane będą w gdańskim ośrodku Kibice Razem na ul. Fiszera 10 i będą do nich dopuszczone drużyny dwuosobowe.
Zgłoszenia należy kierować na adres gdansk@kibice-razem.pl do dnia 01.03.2011. 

[Czytaj więcej ...]

22
W związku z faktem, że z różnych powodów zwolniło się trochę biletów na wyjazdowy mecz w Chorzowie, ponownie  zapraszamy do zapisywania się od zaraz na ten mecz w nowym sklepie Lwów Północy w Centrum Handlowym Wielki Młyn.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
21
W związku ze zbliżającym się przyjazdem naszych przyjaciół z Krakowa na piątkowy mecz w Gdyni przygotowaliśmy dla wszystkich kibiców Lechii niespodziankę.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
21
Przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na mecze Lechii w rundzie wiosennej. Każdy, kto czuje się fanatykiem biało-zielonych barw stawia się na stadionie przy Traugutta regularnie, a nie od święta, kiedy Lechia gra z jakimś „atrakcyjnym” przeciwnikiem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec