Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla grudzień 2012

27
W dniu 5 stycznia 2013 r. odbędzie się V Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców do Częstochowy. Na wspólny wyjazd kibiców Lechii można się zapisywać u Zbyszka Wnuka.

[Czytaj więcej ...]

23
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" składa wszystkim fanom życzenia świąteczne. Pragniemy, by każdy z biało-zielonej braci kibicowskiej spędził nadchodzące Boże Narodzenie w spokoju, w rodzinnym gronie. Wszystkim kibicom życzymy wesołego i szczęśliwego czasu świątecznego.
Ponad to życzymy każdemu, by przyszły rok przyniósł wiele pomyślności zarówno w życiu prywatnym, jak i kibicowskim. Oby nasza Lechia grała jak najlepiej i zajęła jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli, pokazując po raz kolejny, iż iż nieprzypadkowo jesteśmy uważani za prawdziwych Władców Północy.

Życzenia wesołych Świąt oraz szczęśliwego roku pragniemy również złożyć naszym braciom z Krakowa, Słupska oraz Wrocławia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
22
W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie wigilijne kibiców Lechii z zaprzyjaźnionymi żołnierzami AK i NSZ.

[Czytaj więcej ...]

22
Sklep "Lwów Północy" przygotował kolejną, świąteczną promocję. Tym razem w sklepie mieszczącym się w C.H. "Wielki Młyn" dostępny jest zestaw dla dzieci, będący idealnym prezentem pod choinkę.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
22
W piątek 21 grudnia w Urzędzie Miasta Tczew uroczyście ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pt. „Tczew i Lechia”, zorganizowanego przez kibiców Lechii Gdańsk z Tczewa (LGFT), przy współpracy z UM.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
19
Już w piątek,  21 grudnia o godz. 18:00 w sali "Akwen" mieszczącej się przy ulicy Wały Piastowskie 24 (budynek NSZZ Solidarność tuż przy "Zieleniaku") odbędzie się spotkanie opłatkowe z zaprzyjaźnionymi żołnierzami AK i NSZ.

[Czytaj więcej ...]

19
Tradycyjnie, jak co roku kibice Lechii Gdańsk uczcili pamięć tych, którzy ginęli walcząc o wolną Polskę z władzami ustroju komunistycznego. Po środowym uczczeniu 31 rocznicy wybuchu stanu wojennego przyszła pora na główne obchody, które miały miejsce w niedzielę 16 grudnia.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec