Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla grudzień 2011

31
Paweł Gawin, rodowity mieszkaniec Kartuz, wierny kibic Lechii, który od miesięcy prowadził nierówną walkę z nowotworem. Członkowie Lwów Północy dzięki pomocy niezastąpionego Zbyszka Zalewskiego, postarali się o podpisy całej drużyny Lechii na ulubionej koszuli meczowej Pawła. Z koszulką podpisaną przez piłkarzy chory nie rozstawał się do ostatnich sekund swojego życia. Zmarł w wieku 32. Nawet po śmierci swoje ukochane barwy ma blisko siebie.


[Czytaj więcej ...]

28
Z lekkim opóźnieniem podajemy wyniki zbiórek przeprowadzonych na stadionie na meczach z Polonią Warszawa oraz Jagiellonią Białystok.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
27
Już 7 stycznia odbędzie się IV Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę. Zachęcamy wszystkich Biało-Zielonych do uczestniczenia oraz wspólnej wyprawy do Częstochowy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
Stowarzyszenie „Lwy Północy” zorganizowało wspólne spotkanie opłatkowe dla różnych gdańskich środowisk patriotycznych. Najważniejszymi gośćmi byli kombatanci Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych.

[Czytaj więcej ...]

21
Co roku kibice Lechii pamiętają o gdańskiej młodzieży, której los nie szczędził już na początku ich życia. Przedstawiciele „Lwów Północy” odwiedzili podopiecznych Gdańskich Domów dla Dzieci i uczniów z ZSKPiG nr 1. Radości z otrzymanych prezentów nie da się opisać słowami.

[Czytaj więcej ...]

21
SKLG "Lwy Północy" i Sklep "Lechista" serdecznie zapraszają wszystkich do skorzystania ze specjalnie przygotowanej świątecznej promocji !!!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
20
Już w najbliższy czwartek, czyli 22 grudnia o godz. 19:00 w sali "Akwen" mieszczącej się przy ulicy Wały Piastowskie 24 (budynek NSZZ Solidarność tuż przy "Zieleniaku") odbędzie się spotkanie opłatkowe z zaprzyjaźnionymi żołnierzami AK i NSZ.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 5Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  Dalej   Koniec