Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla grudzień 2010

29
Na początku grudnia zaprosiliśmy czytelników portalu lwypolnocy.pl do oceny jesiennych dokonań grupy Ultras Lechia Gdańsk, która działa w ramach Lwów Północy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
23


Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" składa wszystkim fanom życzenia świąteczne. Pragniemy, by każdy z biało-zielonej braci kibicowskiej spędził nadchodzące Boże Narodzenie w spokoju, w rodzinnym gronie. Wszystkim kibicom życzymy wesołego i szczęśliwego czasu świątecznego.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
22
W Dziemianach został rozegrany turniej o Puchar Lechii Gdańsk. Impreza została zorganizowana pod patronatem stowarzyszenia Kibiców Lwy Północy oraz fanklubu Biało-Zielonych w Kościerzynie „Kościerscy Lechiści”.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
21
W dniu 20 grudnia 2010 roku odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia „Lwy Północy”.

[Czytaj więcej ...]

20
Dzisiaj w nocy o godz. 1.30 zmarł po długiej i ciężkiej chorobie były piłkarz Lechii Gdańsk Władysław Musiał. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 23.12.2010 o godz. 11.00 w Starej Kaplicy na cmentarzu Srebrzysko.

[Czytaj więcej ...]

20
Wraz z ukończeniem budowy stadionu w decydującą fazę wejdzie tworzenie muzeum Lechii Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
18
Dzisiaj zakończyły się obchody Dni Pamięci Kibiców Lechii 1970-2010. Była to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która obejmuje szereg różnych zdarzeń. Były wykłady naukowców z gdańskiego IPN, były projekcje filmów dokumentalnych, była promocja ksiązki napisanej przez tragicznie zmarłego kibica Lechii, było uroczyste złożenie wieńca pod pomnikiem Poległych Stoczniowców, koncert patriotycznego barda i wspólna modlitwa. Głównym, a może jedynym mianownikiem tych wszystkich działań była Lechia Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec