Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla listopad 2012

28
Jak co roku kibice z Bytowie postanowili uczcić najważniejsze dla Polaków Święto - Święto Niepodległości. Niestety, jak pokazało życie, nie jest to w smak miejscowym funkcjonariuszom policji. Biorący udział w wydarzeniu kibice, musieli stawić się na przesłuchania, a w perspektywie czeka ich wizyta w sądzie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
28
Od dnia dzisiejszego na telebimach znajdujących się przy C.H. Manhattan oraz Kinie Krewetka zobaczyć można spoty przygotowane przez "Lwy Północy" zachęcające do przybycia na niedzielny mecz Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
28
W miniony piątek, 23 listopada drużyna Młodych Lwów Północy udała się do Wrocławia, by reprezentować nasze miasto na turnieju zorganizowanym przez tamtejszy ośrodek „Kibice Razem”. Ostatecznie nasz zespół zdobył srebrnym medal.

[Czytaj więcej ...]

26
Za nami ostatni z nielicznych wyjazdów rundy jesiennej. Tym razem Lechia grała w Bełchatowie i tam udała się grupa 300 Biało-Zielonych Fanów, których dodatkowo wspierało 20 Wiślaków z Krakowa oraz 2 kibiców Śląska Wrocław.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
22
Informujemy, iż istnieje jeszcze szansa zapisania się na mecz wyjazdowy w Bełchatowie. Ostatnie zapisy będą możliwe w piątek (23.11.2012) w godzinach 12:00 - 14:00 w sklepie "Lwów Północy" w C.H. Wielki Młyn przy ul. Wielkie Młyny 16.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
20
W sobotę 17.11.2012 roku  w hali sportowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska na gdańskiej Oruni odbył się turniej halowy dla dzieci ze szkół podstawowych. Turniej został zorganizowany przez Kibice Razem Lechia Gdańsk i SKLG „Lwy Północy” wraz z Fundacją „Obudź Nadzieję” oraz Fundacją Ekstraklasy.

W rozgrywkach wzięło udział łącznie około siedemdziesięcioro dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat, podzielonych na osiem drużyn.


[Czytaj więcej ...]

19
Już w najbliższą sobotę Lechia Gdańsk zmierzy się w Bełchatowie z miejscowym GKS-em. SKLG „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na ten mecz.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec