Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla listopad 2011

28
Prezentujemy galerię zdjęć z meczu z Ruchem Chorzów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
28
Dnia 30 stycznia 2010 roku otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość o powiększeniu biało-zielonej rodziny w Tczewie, kiedy to narodził się Król Artur KUSY Junior Rosa I, jak sam określił przeszczęśliwy tatuś, a nasz Przyjaciel Kusy. Radość była ogromna. Dziś Arturek ma blisko 22 miesiące i potrzebuje naszej pomocy.

[Czytaj więcej ...]

28
W sobotę 26 listopada odbył się halowy turniej piłki nożnej dla placówek opiekuńczo wychowawczych w Tucholi. W zawodach uczestniczyła i znakomicie się spisała drużyna z gdańskiego domu dziecka, którą opiekuje się nasze Stowarzyszenie.

[Czytaj więcej ...]

27
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" podczas nadchodzących spotkań przeprowadzi zbiórkę środków pieniężnych na świąteczne prezenty dla dzieci z domów dziecka oraz na tablicę ofiar stanu wojennego. Pierwsza ze zbiórek odbędzie się przed jutrzejszym meczem z Ruchem Chorzów.

[Czytaj więcej ...]

27
Pragniemy przedstawić państwu artykuł dotyczący patriotyzmu wśród kibiców. Przedstawiono w nim działania wybranych Stowarzyszeń Kibiców. Znalazło się również miejsce dla "Lwów Północy". Artykuł pochodzi z czasopisma "Tryby" nr 8/2011.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Prezentujemy Państwu nowy model bluzy, który jest już dostępny w naszym sklepie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
23
22 listopada br. kilkudziesięcioosobowa grupa osób, w tym przedstawiciele kibiców Lechii z flagą „Bóg, Honor, Ojczyzna”, zebrała się na Targu Drzewnym pod pomnikiem króla Jana III Sobieskiego. Celem spotkania było upamiętnienie obrony Lwowa z lat 1918-19, czyli bohaterskiej walki tzw. „Orląt Lwowskich” o polskość tego miasta.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec