Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla listopad 2010

30
Serdecznie zapraszamy wszystkich Lechistów na uroczystości związane z promocją książki Przemka Jaskólskiego "Haka" oraz Dni Pamięci Kibiców Lechii Gdańsk "Grudzień 1970 - Grudzień 2010". Uroczystości odbędą się w dniach 16-18 grudnia 2010r.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
30
Podczas meczu wyjazdowego z Zagłębiem w Lubinie zaprezentowana została sektorówka „Przymorze”.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
29
SKLG "Lwy Północy" informuje, iż od jutra w godzinach 17:30-18:00 w salonie JAKO na ul. Traugutta 29 możliwy będzie odbiór biletów na mecz z Ruchem. Wszyscy chętni mogą się jeszcze zapisać na ten mecz i wspomóc Lechię na jej ostatnim meczu w roku 2010.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
29
Przełom w sprawie zakazów klubowych? Posłowie PiS złożą w Trybunale Konstytucyjnym wniosek o zbadanie  zgodności z ustawą zasadniczą zakazów wstępów na stadion wydawanych przez kluby – podaje TVP.info.pl.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25
Dzisiaj zakończyły się zapisy na mecz wyjazdowy w Lubinie. Nadal są miejsca natomiast na wyjazd na ostatni mecz Lechii w tym roku - spotkanie z chorzowskim Ruchem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
24
SKLG "Lwy Północy" informuję, iż w dniu jutrzejszym zapisy na wyjazdy do Lubina i Chorzowa potrwają jedynie godzinę od 17:00 do 18:00 w salonie JAKO na ul. Traugutta 29.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
24
W sobotę, 20 listopada na stadionie przy ul. Traugutta 29  - w ostatnim meczu ligowym na swoim obiekcie w tym roku - Lechia podejmowała Widzew Łódź.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
Strona 1 z 5Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  Dalej   Koniec