Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla listopad 2009

30

Miniony weekend upłynął pod znakiem remisu Lechii z Jagiellonią, którego niestety nie było nam dane obejrzeć z trybun w Białymstoku, oraz wsparcia Śląska na meczu w Gdyni. Jednak także w Gdańsku nie zabrakło piłkarskich emocji, których niewątpliwie dostarczył „Turniej Mikołajkowy”. Ideą przedsięwzięcia było przede wszystkim dostarczenie dużej dawki radości dzieciom i młodzieży.

[Czytaj więcej ...]

30

Stowarzyszenie „Lwy Północy” bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji piłek z podpisami zawodników Lechii i Wisły, a zwłaszcza zwycięzcom. Dzięki akcji udało się zebrać 689 zł. Ta suma w raz z pieniędzmi zebranymi w czasie meczu z Lechem Poznań i podczas konkursu rzutów karnych w przerwie meczu z GKS-em Bełchatów pozwoliła na zakup upominków dla uczestników „Turnieju Mikołajkowego”. Relacja z turnieju już wkrótce.

[Czytaj więcej ...]

27
Stowarzyszenie „Lwy Północy”, które prowadzi zapisy kibiców na wyjazdy Lechii postanowiło w tym sezonie sprawdzić skąd pochodzą najwierniejsi fani bia...

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
26
W dniach 28-29 listopada na hali Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Gdańsku odbędzie się piłkarski turniej „mikołajkowy” dla dzieci z ośrodków opie...

[Czytaj więcej ...]

26
Przed meczem z GKS-em Bełchatów Stowarzyszenie „Lwy Północy” przeprowadziło zbiórkę słodyczy, które posłużą jako prezenty dla uczestników „Turnieju Mi...

[Czytaj więcej ...]

26

W środowy wieczór na olimpijskiej w Gdyni podczas meczu derbowego stawiło się prawie 500 kibiców gdańskiej Lechii. W tej grupie było kilku naszych braci z wrocławskiego Śląska i Czarnych Słupsk. Przedstawiamy poniżej opis meczu derbowego autorstwa Jacyracy:

[Czytaj więcej ...]

24

Stowarzyszenie „Lwy Północy” informuje wszystkich, którzy jadą dopingować Lechię w meczu derbowym, że wyruszamy wspólnie spod „Maxa”. O godzinie 14 będą tam wydawane za okazaniem biletu specjalnie przygotowane na ten mecz pamiątki. W związku z tym nie warto brać własnych szalików i czapek. Trójmiasto jest nasze!

 

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec