Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla październik 2012

30
W poniedziałek 5 listopada o 18.00 w ośrodku Kibice Razem (ul. Fiszera) odbędą się zapisy do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy". Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych kibiców.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
30
Dnia 28 października odbyły się w Newark ,w Anglii patriotyczne uroczystości Zaduszek.Miały miejsce na Newark-On-Trent Cemetery - największym cmentarzu wojennym w Wielkiej Brytanii, miejscu, gdzie spoczywają polscy żołnierze polegli tu w czasie II Wojny Światowej i gdzie pochowany był m.in. gen.Władysław Sikorski. W uroczystościach organizowanych przez Newark Town Council wzięli udział kibice Lechii z FC Anglia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
30
Wraz z Okręgiem Pomorskim Związku Żołnierzy Narodowych Sił  Zbrojnych zapraszamy na Mszę św. w intencji poległych, zamordowanych i zmarłych żołnierzy NSZ, AK oraz podziemia antykomunistycznego w Polsce oraz projekcję filmu o działalności NSZ.

[Czytaj więcej ...]

29

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tradycyjnie już zwycięskiego meczu derbowego, tym razem na szczeblu III ligi.

Zdjęcia:

https://plus.google.com/photos/106264796345726999637/albums/5804669669346694529?banner=pwa

[Czytaj więcej ...]

26

Do długo wyczekiwanego otwarcia Muzeum Lechii Gdańsk można rzec, że zostały już godziny. Stąd w imieniu kustosza, Pana Zbigniewa Zalewskiego zwracamy się z gorącą prośba o pomoc.[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
W sobotę 20 października 2012 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 16 w Gdańsku odbyły się rozgrywki "Ligi Gdańskich Firm" kończące rundę jesienną zawodów. Po odbyciu wszystkich spotkań w kategorii wiekowej uczniów szkół podstawowych przyszedł czas na gimnazja. Z przyjemnością możemy poinformować, iż liderami jesieni została drużyna "Lwów Północy"!

[Czytaj więcej ...]

22
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (23.10.) w godzinach 17:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec