Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla październik 2011

31
1 i 2 listopada to w polskiej tradycji dni szczególne. W tych dniach w atmosferze skupienia i refleksji wspominamy wszystkich tych, którzy odeszli z tego świata. Jest to wyraz naszej pamięci oraz oddania czci i szacunku zmarłym.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
31

SKLG „Lwy Północy” oraz projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk ogłaszają dla wszystkich kibiców konkurs na nową przyśpiewkę stadionową.
Warunkiem nadsyłanych pomysłów jest ich niepowtarzalność !!! Chodzi nam o kompletnie innowacyjne teksty i melodie, nie używane przez jakichkolwiek kibiców na świecie. Ważne jest, że ma to być przyśpiewka, a nie okrzyk. Wszystkie propozycję należy kierować do 05.12.2011 na maila gdansk@kibice-razem.pl


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
31

Na zgodowym meczu we Wrocławiu pojawiło się około 1800 fanatyków z Gdańska, którzy przywieźli ze sobą flagi Oliwy, Pruszcza Gdańskiego, Przymorza, Wrzeszcza, precz z komuną (anty Che) oraz Wisła Gdynia.
Nie zabrakło również sektorówki z podobizną trenera Lechii, którą zaprezentowano na meczu z Lechem Poznań.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
26
Przypominamy, iż czwartek będzie ostatnim dniem zapisów na wyjazd do Wrocławia, pod warunkiem, że nie zostaną wykupione wszystkie wejściówki.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
24
Prezentujemy galerię zdjęć z meczu z Lechem Poznań.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Po raz kolejny nasze fankluby przeprowadziły akcje, które pokazują jak wygląda prawdziwe kibicowanie. Tym razem ponownie w działaniu ujrzeliśmy fanów z Dzierzgonia i Kartuz.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
24
Z uwagi na notoryczne problemy z wrocławską policją, która zażądała, aby organizowany przez Lwy Północy pociąg specajalny pojawił się o 17:20 a kibice Lechii przejechali bezpośrednio pod stadion, podjęliśmy decyzję o odwołaniu tego pociągu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 1 z 5Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  Dalej   Koniec