Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla październik 2010

30
Stowarzyszenie „Lwy Północy”   organizuje wyjazd na mecz z Polonią Warszawa, który odbędzie się 7 listopada br. o godz. 14:45.

Wyjazd jest autokarowy. Cena przejazdu autokarem wraz z biletem na mecz wynosi 60 zł .

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
28
Zbiórka słodyczy przed meczem derbowym zakończyła się dużym sukcesem. Udało się zgromadzić kilkanaście siatek darów. Jednak w związku z chęcią zrobienia paczek mikołajkowych dla dużej ilości dzieci, postanowiliśmy kontynuować zbiórkę.

[Czytaj więcej ...]

28
Msza Św. rocznicowa w intencji śp. Tadeusza "Dufo" Duffeka zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę, 31.10.2010 r. w kaplicy szpitalnej na terenie Akademii Medycznej w Gdańsku przy ul. Dębinki (za oddziałem chirurgii) o godz. 10.30.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27
Stowarzyszenie „Lwy Północy” organizuje wyjazd na mecz z Lechem ,który odbędzie się 13 listopada br. na odnowionym stadionie Lecha przy ul. Bułgarskiej.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
27
Na ten mecz Pucharu Polski chyba nikogo nie trzeba było specjalnie namawiać. Bliski jak na nasze warunki wyjazd, ciekawy rywal, dofinansowane bilety dzięki umowie stowarzyszenia i klubu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
25
Gościnny jak zawsze Kraków odwiedziło około 750 fanów gdańskiej Lechii, którzy zasiedli w jednym sektorze razem z kibicami Białej Gwiazdy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
25
Do kibiców Lechii Gdańsk i Wisły Kraków.

Chcielibyśmy jeszcze raz wrócić do meczu Wisła Kraków – Lechia Gdańsk, a właściwie pierwszych minut po jego zakończeniu. Chodzi o brak pozdrowień i podziękowań dla sympatyków naszej drużyny oraz zaprzyjaźnionych z nimi fanów Wisły Kraków, którzy wspierali nas od pierwszej do ostatniej minuty sobotniego meczu. 

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 1 z 5Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  Dalej   Koniec