Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla styczeń 2013

30
W najbliższy poniedziałek 04.02.2013, w ośrodku Kibice Razem Lechia Gdańsk, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10, w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
28
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (29.01.) w godzinach 19:00-20:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
27
W dniu wczorajszym obyły się w Gdańsku obchody rocznicy Powstania Styczniowego, zorganizowane przez SKLG "Lwy Północy" oraz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

[Czytaj więcej ...]

24

W najbliższy wtorek, 29 stycznia odbędzie się ostatnia droga wiernego fana Lechii, Kamila Werbińskiego. Msza Święta rozpocznie się o godzinie 8.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Morenie (ul. Myśliwska 25).
Pogrzeb będzie miał miejsce na cmentarzu w Oliwie o 11.00, natomiast o godzinie 10:30 trumna zostanie wystawiona w tamtejszej kaplicy.

W imieniu rodziny prosimy o nie odpalanie żadnych rac podczas uroczystości pogrzebowych Kamila.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
W dniu dzisiejszym odszedł od nas Kamil Werbiński, Lechista ze Starej Gwardii.

Kamil był wiernym kibicem Lechii Gdańsk, przy której był na dobre i na złe. Za ukochanym klubem przemierzył tysiące kilometrów nie raz pokazując, iż jest kibicem z krwi i kości.

O dacie i miejscu pogrzebu poinformujemy.


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
18
Prezentujemy film z ubiegłotygodniowego spotkania z historykiem Leszkiem Żebrowskim, który przybył do Gdańska na zaproszenie "Lwów Północy".

[Czytaj więcej ...]

16
W dniu 14 stycznia br. Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” dokonało wyboru nowych władz Stowarzyszenia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 2Początek   Wstecz   [1]  2  Dalej   Koniec