Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla styczeń 2012

31
Już 11.02. odbędzie się mecz o Superpuchar Polski, w którym nasi bracia z Krakowa zmierzą się w Warszawie z Legią. Miło nam poinformować, iż starania „Lwów Północy” spowodowały, że na mecz Wiślaków udamy się pociągiem specjalnym.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
28
W dniu dzisiejszym rozegrano V Turniej Fanklubów Lechii Gdańsk. Tym razem organizacji podjęły się FC z Miłobądza i Pszczółek, przy współudziale "Lwów Północy" oraz Rady Fanklubów.

W finale zawodów rozgrywanych w Dąbrówce Tczewskiej, Kościerzyna wygrała ze Skarszewami. W meczu o trzecie miejsce Malbork pokonał Pisz.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
24
W niedzielę wieczorem zakończyła się I seria aukcji charytatywnych dla niespełna 2-letniego Arturka Rosa, zorganizowana przez nasz FC z Tczewa.

[Czytaj więcej ...]

21
W dniu 24 stycznia 2012 roku, o godz. 18.00. W budynku NSZZ “Solidarność”- sala “Akwen” przy ulicy Wały Piastowskie 24 w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z Żołnierzami Wyklętymi.

[Czytaj więcej ...]

21
Zakończyła się sprzedaż biletów na Superpuchar Polski. Lechiści wykorzystali całą pulę, przyznaną przez braci z Krakowa.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
20
Wielu kibiców przy każdej możliwej okazji pyta się nas kiedy oficjalnie jako stowarzyszenie zabierzemy głos i wypowiemy się na temat zaistniałej sytuacji.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
W dniu 16 stycznia br. Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” dokonało wyboru nowych władz stowarzyszenia.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 2Początek   Wstecz   [1]  2  Dalej   Koniec