Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla styczeń 2011

27
W najbliższą niedzielę Wisła Kraków rozgrywa mecz w Chojnicach. Co prawda będzie to mecz  tylko w ekstraklasie futsalu, ale i tak bracia z Krakowa liczą na wsparcie kibiców Lechii.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
27
Ogłaszamy konkurs dla wszystkich chętnych kibiców, którzy chcą mieć wpływ na gamę pamiątek oraz gadżetów, które znajdują się w sprzedaży sklepowej i stanowią asortyment dla kibiców Lechii Gdańsk. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych pomysłów i następnie wdrożenie ich w życie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
22
Od poniedziałku, 24 stycznia rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2010/2011. Karnety obejmują 7 meczów ligowych, ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski oraz 50% zniżkę na zakup biletu w przypadku awansu gdańskiej Lechii do półfinału Pucharu Polski. Ceny karnetów zostały ustalone po konsultacji ze Stowarzyszeniem, zgodnie z zawartym pomiędzy klubem a Lwami Północy porozumieniem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
19
Zachęcamy wszystkich kibiców gdańskiej Lechii o oddanie głosu w sondzie prowadzonej na portalu o tematyce patriotycznej - narodowcy.net.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
18
Grupa „Ultras Lechia Gdańsk” działająca przy Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zachęca wszystkich sympatyków Gdańskiej Lechii do współpracy przy tworzeniu choreografii meczowych oraz całej otoczki kryjącej się za słowem „Ultras”.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
15
Znamy już termin przełożonego z grudnia wyjazdu na mecz z Ruchem w Chorzowie. Mecz odbędzie się w sobotę, 26 lutego 2011 r. o godz. 17.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
12
Ultrasi z całej Polski na Forum Ultras przeprowadzili  głosowanie na najlepsze choreografie stadionowe rundy jesiennej 2010/2011 w Polsce. Wśród wyróżnionej trzydziestki znalazły się dwie oprawy kibiców Lechii.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec