Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla wrzesień 2013

18

Z okazji XXX rocznicy meczu Lechia - Juventus w najbliższą sobotę, 21 września, odbędzie się promocja książki. Promocja książki "Lechia - Juventus. Więcej niż mecz". Promocja rozpocznie się o godz. 17.30, w pubie "T29 Bar" na PGE Arenie (po meczu Lechii Gdańsk z Zawiszą Bydgoszcz).

[Czytaj więcej ...]

18

W najbliższy czwartek – 19.09 rozpocznie się w Gdyni kolejna, piąta już edycja Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci".

[Czytaj więcej ...]

17

Za nami kolejny mecz wyjazdowy. Łącznie w sektorze gości zasiadły 704 osoby w tym 40 kibiców z Gryfa Słupsk, 16 z Czarnych Słupsk oraz 10 braci z Wisły Kraków.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
17

Prezentujemy galerię zdjęć z meczu Lechii z Pogonią Szczecin.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
16

Grupa kibiców Lechii z Pruszcza Gdańskiego postanowiła zorganizować dwudniowy, autokarowy wyjazd do Krakowa na mecz Lechii z zaprzyjaźnioną Wisłą (wtorek, 24.09.). Wyjazd cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dzięki czemu rozpoczynają się zapisy na kolejny autokar.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
13

Prezentujemy podsumowanie Biało-Zielonych Wakacji, podczas których gościliśmy w Gdańsku grupę naszych małych rodaków z Wileńszczyzny.

[Czytaj więcej ...]

12

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza na dyżur porad prawnych osoby, będące w III turze w sprawie rzekomego wtargnięcia na mecz sąsiadki zza Sopotu ze Śląskiem Wrocław.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 2 z 3Początek   Wstecz   1  [2]  3  Dalej   Koniec