Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla sierpień 2012

06
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz pucharowy Bogdanka Łęczna - Lechia Gdańsk.

Cena przejazdu na mecz wynosi 80 zł w obie strony wraz z biletem wstępu .Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
05
W minioną sobotę (04.08.) odbyła się pierwsza edycja Plażowego Turnieju Fanklubów zorganizowanego przez FC z Sopotu oraz Radę Fanklubów. Zwycięzcą pierwszych takich zawodów została drużyna ze Skarszew, która w finale pokonała Malbork. Trzecie miejsce przypadło fanklubowi z Czerska, który pokonał Pszczółki.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
01
Dzień 11 to czas pożegnań z naszymi podopiecznymi. Praktycznie już wczoraj rozpoczęto pakowanie bagaży a dzisiejszy poranek minął na sprzątaniu miejsca pobytu oraz przygotowaniach do podróży.

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 3Początek   Wstecz   1  2  [3]  Dalej   Koniec