Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla lipiec 2012

20

Za świetną postawę podczas turniejów w Warszawie zawodnicy Młodych Lwów Północy drużyny zostali nagrodzeni przez Prezydenta Pawła Adamowicza. otrzymali upominki i w nagrodę za godne reprezentowanie Gdańska - bilety na ćwierćfinał Euro w Gdańsku! Cała drużyna miała więc możliwość obejrzenia na żywo meczu pomiędzy Grecją a Niemcami. Z pewnością dla dzieci z domów dziecka było to przeżycie, które zapamiętają do końca życia.

[Czytaj więcej ...]

20
Ruszyła sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon. Ostatni rok pokazał,gdzie znajduje się serce naszego stadionu. Trybuna zielona tętniła życiem podczas każdego meczu. Na tej trybunie pokazywano wspaniałe oprawy, które zapiszą się w historii naszej ukochanej Lechii. Zachęcamy wszystkich do kupowania karnetów właśnie na ową, zieloną trybunę.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
20
Dnia 15 lipca 2012r. na gdańskiej PGE Arenie odbył się dzień otwarty skierowany do mieszkańców miasta pod hasłem "Dziękujemy Wam za Euro", podczas którego nie mogło również zabraknąć "Lwów Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
16

Już po raz szósty rozegrany zostanie w Sierakowicach Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kibiców. Organizatorem imprezy jest Fan Club Lechii Gdańsk w Sierakowicach przy współpracy Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" oraz Rady Fanklubów.

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 3Początek   Wstecz   1  2  [3]  Dalej   Koniec