Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla lipiec 2012

26
Nasi goście z Litwy nie zwalniają tempa – kolejny dzień ich pobytu upłynął równie ciekawie, co i intensywnie. Co najważniejsze, wszystko co sobie założyliśmy do tej pory udaje się w 110 %. Tym razem celem była prastara dzielnica Oliwa.

[Czytaj więcej ...]

25
Trzeciego dnia wakacji na Pomorzu, dzieci z Nowej Wilejki zaproszone przez kibiców Lechii, pojechały w Bory Tucholskie na spływ kajakowy rzeczką Chociną. Chocina to rzeka o długości ok. 44 km przepływająca przez tereny Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

[Czytaj więcej ...]

24
Wczoraj minął drugi dzień wizyty dzieci z Wileńszczyzny w mieście Władców Północy. Również i ten dzień nasi młodzi rodacy spędzili bardzo aktywnie, kończąc go z uśmiechem na ustach.

[Czytaj więcej ...]

23

Już stało się tradycją, że w lipcu do Sierakowic przyjeżdżają kibice z całego kraju, by wspólnie pokopać piłkę. Mimo, że oficjalnie turniej miał się rozpocząć w sobotę 21 lipca , pierwsi kibice w Sierakowicach meldowali się już w piątek. Ogólnie tę malowniczą kaszubską miejscowość w miniony weekend odwiedziło ponad 300 sympatyków piłki nożnej. Organizatorem imprezy był Fan Club Lechii Gdańsk w Sierakowicach przy współpracy Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” oraz Rady Fanklubów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
22
W dniu dzisiejszym przybyła do Gdańska grupa dzieci z Wileńszczyzny, którą będziemy gościć w ramach Biało-Zielonych wakacji. Na naszej stronie będziemy prezentować relację z pobytu naszych małych rodaków, który mógł dojść do skutku dzięki braci kibicowskiej.

[Czytaj więcej ...]

22
„Braci się nie traci” - to hasło zna każdy prawdziwy kibic. O jego słuszności pokazała środowa wizyta Lechistów w Czarnogórze, gdzie swój mecz rozgrywał Śląsk Wrocław.
Przedstawiamy relację jednego z Lechistów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
21
Zakończył się kolejny turniej piłkarski kibiców w Sierakowicach. Tym razem zwycięzcami została drużyna z Pszczółek, która w wielkim finale pokonała gospodarzy. Trzecie miejsce przypadło fanatykom ze Starogardu Gdańskiego.

Więcej wkrótce...

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 2 z 3Początek   Wstecz   1  [2]  3  Dalej   Koniec