Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla maj 2012

11
W dniach 14-15 lipca odbędzie się na terenie Anglii pierwszy w historii zlot kibiców TKWM przebywających na emigracji na terenie Wielkiej Brytanii. Do udziału w zlocie zapraszamy również naszych fanatyków z Gryfa Słupsk oraz kibiców Czarnych Słupsk. Organizatorami są emigranci z LGFCE oraz Wiślacy z FC Londyn. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na podane, na plakacie adresy mailowe. Z biało-zielonym pozdrowieniem - LGFCE.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
05
Prezentujemy opis oprawy z meczu z Legią przygotowany przez grupę Ultras Lechia Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
Prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego spotkania Lechii z Legią Warszawa. Spotkania, które na długo zostanie zapamiętane ze względu na świetną oprawę meczową.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
02

Wszystkim kibicom Lechii udającym się na jutrzejszy mecz od strony Dworca Głównego przypominamy, że na mecz z Legią udać się już można będzie pod stadion Szybką Koleją Miejską. Podróż pod PGE Arenę trwa zaledwie 6 minut co z pewnością stanowi szybszą opcję niż tramwaj. Kolejka będzie ruszała z Peronu 3 na Dworcu co kwadrans od godziny 16:15, po meczu z peronu Stadion od godziny 20:00 w takich samych odstępach czasowych.

Przejazd kolejką będzie darmowy !

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 2 z 2Początek   Wstecz   1  [2]  Dalej   Koniec