Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla kwiecień 2012

11
Prezentujemy drugą fotogalerię z poniedziałkowego meczu Lechii z Zagłębiem Lubin.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
05
Stowarzyszenie „Lwy Północy” organizuje wyjazd na mecz z Lechem, który odbędzie się 15 kwietnia br. na stadionie Lecha przy ul. Bułgarskiej.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
05
Już w najbliższy poniedziałek Lechię czeka mecz z Zagłębiem Lubin. Będzie to niezwykle ważne spotkanie pod względem sportowym dla naszego klubu oraz bardzo ważne dla nas kibiców. W trudnej chwili musimy gorącym dopingiem ponieść zespół do zwycięstwa, pokazując jednocześnie przyjezdnym poziom kibicowania, do jakiego nigdy nie będą w stanie dojść. Zachęcamy wszystkich Lechistów do stawienia się w poniedziałek na zielonej trybunie i gorącego dopingowania ukochanego klubu.

Zlać Lubinki - prosta rzecz, w lany poniedziałek przyjdź na mecz!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
04
Mamy dawkę świeżych informacji dotyczących GDANSK FOOTBALL CAMP 2012, czyli miejsca będącego centrum wydarzeń podczas nadchodzących rozgrywek o prymat na Starym Kontynencie.

[Czytaj więcej ...]

03
W dniu 02.04.2012 zmarł wierny kibic Lechii Gdańsk Ś.P. Włodek Pogorzelski. Był związany z naszym klubem od 70 lat. Włodka widzieliśmy na wielu wyjazdach, był z Biało-zielonymi na dobre i na złe. Uczestniczył również w budowie nowej Lechii od 2000 roku. Świeć Panie nad jego duszą...

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
Zapraszamy do zapoznania się z nową zakładką "Młode Lwy Północy" na naszej stronie. Znajdziecie tam opis drużyny złożonej głównie z podopiecznych gdańskich domów dziecka, którzy pod okiem kibiców Lechii uczestniczą w różnorakich rozgrywkach piłkarskich. Mają za sobą wiele sukcesów w turniejach i ligach gdańskich, ogólnopolskich, a nawet zagranicznych! Część z nich reprezentuje także Polskę, jako zawodnicy Reprezentacji Domów Dziecka. Warto zapoznać się z historią drużyny i prześledzić sukcesy, a jest ich na prawdę sporo i to w różnych kategoriach wiekowych.

[Czytaj więcej ...]

02
Zakończyła się główna tura III serii aukcji charytatywnych dla Arturka. Tym razem zebrano ponad 1200 zł, zaś najdroższym przedmiotem okazała się koszulka Ultras Lechia, która została zakupiona przez FC Dzierzgoń za 152,50 zł i zarazem od razu przekazana na dalszą licytację!

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 4Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  Dalej   Koniec