Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla kwiecień 2012

18
Z okazji niedzielnego meczu z naszymi przyjaciółmi z Wrocławia, stowarzyszenie przygotowało tradycyjnie już ofertę zniżkową. Na hasło "Śląsk Wrocław" na każdy artykuł nie objęty inną promocją do niedzieli obowiązywała będzie zniżka 20%, tak aby każdy mógł odpowiednio przygotować się na odwiedziny braci z Wrocka ! 

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
17
W niedzielę Lechia po raz kolejny nie sprostała oczekiwaniom swoich kibiców i przegrała z Lechem 1-2. Na meczu tym pojawiło się dokładnie 420 Biało-Zielonych fanatyków w tym 3 braci z Gryfa Słupsk, 3 z Wisły i 5 ze Śląska.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
16

Drużyna "Młodych Lwów Północy" odnosi kolejne sukcesy: Zwycięża w turnieju wiosennym dla drużyn gimnazjalnych, uczestniczy w rozgrywkach "Ligi Gdańskich Firm", oraz wyrasta lidera nowej ligi dla dzieci "SALOS-Obudź Nadzieję". W newsie znajduje się także opis turnieju i tabela punktów nowej ligi.

[Czytaj więcej ...]

14
Wszyscy pamiętamy skandaliczne wydarzenia, z którymi mieliśmy styczność podczas wyjazdu na mecz do Bełchatowa.
Biorąc pod uwagę częste, dziwne działania tzw. "stróżów prawa", prezentujemy zbiór przepisów i porad, które mogą okazać się pomocne dla kibiców, szczególnie tych przemierzających Polskę za naszą Lechią. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z treścią znajdującą się w rozwinięciu newsa.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
13
SKLG "Lwy Północy" informuje, iż odwołany zostaje pociąg specjalny, którym kibice Lechii mieli się udać na wyjazdowy mecz do Poznania. Powodem takiej decyzji jest fakt, iż liczba zapisanych kibiców nie pozwalał sfinansować "specjala".

W związku z powyższym główna grupa naszych kibiców do Poznania uda się pociągiem rejsowym, który odjedzie z Gdańska Głównego o 7:24.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
12
Już w najbliższą sobotę rugbiści Lechii Gdańsk zagrają z Budowlanymi Łódź, czyli najbardziej utytułowaną drużyną ostatnich lat. Spotkanie odbędzie się na głównej płycie T29! Po raz kolejny rugbiści Lechii zagrają w tak ważnym dla nas wszystkich miejscu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
11
60 barwnych i ciekawych prac nadeszło do nas w ramach konkursu. Jury wybrało zwycięską prace oraz rozdało 3 wyróżnienia. Oprócz nagród rzeczowych dla zwycięzców do opiekunów wszystkich nadesłanych prac wysłane zostaną zaproszenia dla uczniów na pojedynek piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Śląskiem Wrocław rozgrywany na PGE Arenie w dniu 22 kwietnia 2012 roku.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 2 z 4Początek   Wstecz   1  [2]  3  4  Dalej   Koniec