Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla marzec 2012

06
Prezentujemy materiał video z obchodów Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych, połączony z upamiętniającą oprawą z meczu z Wisłą Kraków.

[Czytaj więcej ...]

05
Na meczu przyjaźni z krakowską Wisłą  na trybunach stadionu zasiadło ponad 350 dzieciaków z różnych ośrodków szkolno wychowawczych, domów dziecka czy szkół. Grupa która przyjechała z Domu Dziecka w Więcborku (woj. kujawsko-pomorskie) była bardzo zadowolona, bo po raz pierwszy mieli okazję być na meczu ekstraklasy.

[Czytaj więcej ...]

04
W rozwinięciu prezentujemy galerię z sobotniego meczu Lechii z Wisłą. Dostępna jest również druga galeria.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
Prezentujemy fotorelację z czwartkowych obchodów Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych, które odbyły się na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku.

[Czytaj więcej ...]

01
Kibice Lechii godnie uczcili Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Kilkaset osób, w tym niespełna 200-osobowa grupa fanów biało-zielonych przybyła na Cmentarz Garnizonowy w Gdańsku, na którym znajdują się symboliczne groby żołnierzy podziemia niepodległościowego, w tym mogiły Inki i Zagończyka z oddziału legendarnego majora Łupaszki.

[Czytaj więcej ...]

01
Zbliża się mecz z naszymi braćmi z Krakowa. Z tej okazji sklep Stowarzyszenia "Lwy Północy" w CH "Wielki Młyn" oraz sklep "Lechista" w "Pasażu Królewskim" przygotowały promocję dla kibiców.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
Strona 4 z 4Początek   Wstecz   1  2  3  [4]  Dalej   Koniec