Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla marzec 2012

15
Miło nam poinformować, iż po staraniach SKLG "Lwy Północy" udało się ustalić z klubem termin spotkania przedstawicieli zarządu, klubu oraz drużyny z kibicami.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
15
Od jutra w sklepie SKLG "Lwy Północy" będzie można odbierać koszulki "Żołnierze Wyklęci", na które zapisy prowadziło nasze Stowarzyszenie.

[Czytaj więcej ...]

09
SKLG "Lwy Północy" prowadzi zapisy na mecz naszych braci ze Śląska Wrocław, który odbędzie się w Gdyni w ramach Pucharu Polski. Informujemy, iż pozostało jeszcze około 10 biletów, które jutro trafią do otwartej sprzedaży.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
07
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" prowadzi zapisy na mecz naszych braci ze Śląska Wrocław w ramach Pucharu Polski, z drużyną zza Sopotu, który to odbędzie się na stadionie Bałtyku Gdynia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
07
Prezentujemy informację odnośnie koszulek "Żołnierze Wyklęci" oraz bluz "Precz z komuną", na które Stowarzyszenie prowadziło zapisy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
07
Lechia Gdańsk i Stowarzyszenie Kibiców „Lwy Północy” zapraszają dzieci i młodzież na najbliższe mecze Biało-Zielonych z Koroną Kielce i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jeśli chcesz bezpłatnie przyjść ze swoją klasą na PGE Arenę Gdańsk na mecze Lechii, wystarczy wysłać zgłoszenie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06

Zimowa przerwa za nami. Najmłodsi z naszych fanklubów cierpliwie czekali na pierwszy wiosenny mecz z Wisłą Kraków. Dzięki włodarzom Lechii Gdańsk i działalności  biało-zielonych FC, dzieci mogły zasiąść na trybunach „Bursztynka”.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 3 z 4Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  Dalej   Koniec