Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla grudzień 2012

13
W sobotę 8.12.2012 r. na sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno - Rolniczych w Bytowie odbył się I Turniej Mikołajkowy zorganizowany przez miejscowy fanklub Lechii. Turniej został zorganizowany na rzecz Kacpra Hefty, któremu na przeszkodzie spełnienia swoich marzeń stanęła ciężka i bardzo rzadko spotykana choroba.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
10
W niedzielę, 16 grudnia br. odbędą się główne gdańskie obchody wydarzeń grudniowych roku 1970 i 1981. Kibice Lechii, tak jak przed rokiem, aktywnie włączą się w uroczystości. Dla kibiców Lechii wydarzeniem szczególnym będzie zapalenie zniczy w miejscu, gdzie śmiertelne strzały ugodziły kibica Lechii - „Tolka” Browarczyka – jedną z pierwszych i najmłodszych ofiar stanu wojennego.

[Czytaj więcej ...]

07
Za nami dziesiąta Gdańska Gala Sportu, na której tradycyjnie już przyznawane są nagrody dla najlepszych sportowców Gdańska oraz osób i instytucji, które przyczyniły się do rozwoju sportu w naszym mieście. Miło nam poinformować, iż nagrodę specjalną z rąk prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza otrzymało SKLG "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06
Prezentujemy opis niedzielnej oprawy meczu z Zagłębiem Lubin okiem ULG.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06
We wtorek 4 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Tczewie odbyło się spotkanie mikołajkowe dla wszystkich uczniów „Piątki”, zorganizowane przez kiboli Lechii Gdańsk z Tczewa LGFT. Zaproszeni do udziału zostali również wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej z Tczewa. Do Grodu Sambora przyjechali zawodnicy Lechii: tczewianin Sebastian Małkowski i starogardzianin Piotr Wiśniewski, a także asystent trenera Sławomir Matuk. Były to już szóste mikołajki zorganizowane przez fanów z LGFT i Unii Tczew.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
05
Dawid Zapisek - wielki, mały kibic, którego już niestety nie ma wśród Biało-Zielonej braci. Kibic, który mimo swojej choroby zawsze stał przy Lechii, pokonując wiele przeciwności, by pojawić się na meczu ukochanego BKS-u. Kibic, dla którego Biało-Zieloni mogą zrobić jeszcze jedną rzecz - pomóc ufundować nagrobek.

[Czytaj więcej ...]

02
W sobotę odbył się finał akcji "Biało-Zielone Mikołajki" przygotowany we współpracy między "Lwami Północy" oraz Lechią S.A.. W tym roku nasza tradycyjna akcja odbyła się w dość wyjątkowym miejscu, bo na stadionie PGE Arena i w dość wyjątkowej formule, bo wszystkie dzieci, dla których corocznie przygotowywaliśmy prezenty spotkały się w jednym miejscu.

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 4Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  Dalej   Koniec