Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla grudzień 2012

18
Sklep "Lwów Północy" przygotował kolejną, świąteczną promocję. Tym razem w sklepie mieszczącym się w C.H. "Wielki Młyn" dostępne są trzy rodzaje poduszek w bardzo atrakcyjnych cenach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
17
Od dnia dzisiejszego w sklepie "Lwów Północy", mieszczącym się w C.H. "Wielki Młyn", można nabyć nową edycję vlepek.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
17
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (18.12.) w godzinach 17:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
15
Sklep "Lwów Północy" przygotował kolejną, świąteczną promocję. Tym razem w sklepie mieszczącym się w C.H. "Wielki Młyn" dostępne są komplety szklanek i kieliszków w bardzo atrakcyjnych cenach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
14
Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie zapisali się na zimową czapkę Good Night Left Side. Od dnia dzisiejszego czapki zawierające motyw z flagi są dostępne w oficjalnym sklepie SKLG "Lwy Północy", mieszczącym się w C.H. "Wielki Młyn".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
13
Od dzisiaj do wyczerpania asortymentu w naszym sklepie można zakupić odzież dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
13
Data 13.12.1981 na stałe, haniebnie wpisała się w historię naszego kraju. Wówczas to zdradziecko wprowadzono stan wojenny, który przyniósł śmierć wielu naszych rodaków. Jak co roku równo o północy pod pomnikiem Trzech Krzyży odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary, które przelały krew, by Polska była naprawdę wolna. W grupie patriotów nie mogło oczywiście zabraknąć kibiców Lechii Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Strona 2 z 4Początek   Wstecz   1  [2]  3  4  Dalej   Koniec