Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla listopad 2012

07
Święto Niepodległości, które obchodzimy co roku w dniu 11 listopada to bardzo ważna data dla każdego Polaka.Zachęcamy by 11 listopada wziąć udział w którejś z organizowanych uroczystości mających na celu uczczenie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

[Czytaj więcej ...]

06

konferencja

Już w czwartek 8 listopada na stadionie PGE Arena odbędzie się konferencja „Pirotechnika na stadionach: element kultury kibicowskiej czy przestępstwo?” zorganizowana wspólnie przez gdański projekt Kibice Razem oraz Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06
W niedzielę na meczu piłkarskiej Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Legia Warszawa już po raz trzeci w tym sezonie obecna była zorganizowana grupa z tczewskich szkół. Tym razem najliczniej stawili się przedstawiciele Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2, którzy byli obecni w 164 osoby! Wraz z uczniami z innych szkół z Grodu Sambora (przede wszystkim SP10 i SP8) na sektorze rodzinnym stadionu przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk zasiadło 245 osób. Całość zorganizowali kibice Lechii z Tczewa!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
04
Zapraszamy do obejrzenia dwóch fotogalerii z dzisiejszego meczu Lechii z Legią Warszawa.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
Informujemy wszystkich kibiców, że nasz sklep mieszczący się na parterze w C.H. Wielki Młyn będzie czynny także jutro tj. 4.XI.2012 w godzinach 10:00-14:00.


Dodatkową atrakcją będzie promocja cenowa - szalik + czapka za 50,00 zł

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
01
Przed meczem Lechia - Legia (04.11.2012) Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zbiórkę na Biało-Zielone Mikołajki dla podopiecznych z gdańskich Domów Dziecka.

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 3Początek   Wstecz   1  2  [3]  Dalej   Koniec