Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla listopad 2012

19
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (20.11.) w godzinach 17:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
Prezentujemy galerię zdjęć z meczu Lechii z Widzewem Łódź.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
16
W dniu 8 listopada br. odbyła się w Gdańsku pierwsza w Polsce konferencja poświęcona w całości zagadnieniu pirotechniki na stadionach piłkarskich. Na konferencji zaprezentowano konkretne prawne i praktyczne rozwiązania, które pozwalają na legalne prezentowanie pokazów pirotechnicznych podczas meczów. Stanowisko takie poparte analizami prawnymi prezentowali m.in. dr Marcin Warchoł – karnista z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Agnieszka Matusik - adwokat.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
15
W dniu wczorajszym odbyła się ostatnia droga Majora Waldemara Szostkiewicza, Prezesa Okręgu Pomorskiego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. W pożegnaniu nie mogło oczywiście zabraknąć kibiców Lechii Gdańsk, dla których Major był osobą szczególną, wartą naśladowania. Major Waldemar Szostkiewicz był i na zawsze pozostanie Bohaterem.

[Czytaj więcej ...]

14
Przed meczem z Legią Warszawa członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory zbierali do zamkniętych puszek pieniądze, które zostaną przeznaczone na sfinansowanie akcji "Biało-Zielony Mikołaj". Ostatecznie zebrano 6181,28zł. Warto dodać, iż 2000zł z tej kwoty pochodzi ze zbiórki zorganizowanej przez FC Anglia przy okazji narodowych zaduszek w Newark, w których uczestniczyli kibice z kilku polskich klubów.

[Czytaj więcej ...]

13

Z wielką przykrością informujemy, że odszedł od nas wyjątkowy człowiek, bohater - Major Waldemar Szostkiewicz, Prezes Okręgu Pomorskiego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, gość wielu spotkań organizowanych w ramach akcji "Spotkań z prawdziwą historią".

W dniu jutrzejszym, tj. 14.11.2012 roku, odbędą się uroczystości pogrzebowe. O godzinie 12:30 odbędzie się msza święta w kościele Św. Franciszka z Asyżu na ul. Kartuskiej 186 (tuż przy pętli tramwajowej).

Wystawienie trumny godzinie 14:00 w kaplicy cmentarnej na Łostowicach, o 14:30 rozpocznie się ceremonia pogrzebowa.

[Czytaj więcej ...]

10

Legalna pirotechnika to nie pobożne życzenie. Taki wniosek wysuwa się z większości wizji przedstawionych podczas czwartkowej (08.11.2012) dyskusji przez „Lwy Północy” i ich gości.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 2 z 3Początek   Wstecz   1  [2]  3  Dalej   Koniec