Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla czerwiec 2011

14
W minioną sobotę FC z Sopotu zrzeszony w Stowarzyszeniu Kibiców "Biało-zielony Sopot" zorganizował II Turniej Piłki Nożnej imienia Tadeusza Duffeka.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
14
Dnia 16.06.2011 o godzinie 18:00 odbędzie się emisja trzeciej i ostatniej części filmu o Narodowych Siłach Zbrojnych, którą każdy kibic Lechii powinien zobaczyć. Po zakończeniu emisji odbędzie się promocja książki wieloletniego kibica Lechii Zbigniewa Wnuka, zatytułowanej "Historia to my".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
07
W dniu 9-06-2011 r (czwartek) o godz.18.00 w sali "Akwen" mieszczącej się w budynku Solidarności w Gdańsku, zostanie wyświetlona 2 część filmu o Narodowych Siłach Zbrojnych.

[Czytaj więcej ...]

07
Stowarzyszenie „Biało- Zielony Sopot” zaprasza na II Turniej piłki nożnej im. Tadeusza Duffeka, który odbędzie się 11.06.2011r. na stadionie Ogniwa Sopot. Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
06
Z okazji dnia dziecka FC Starogard Gdański przygotował dużą niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców swojego miasta, która oprócz prezentu dla dzieci miała charakter propagowania miłości do Lechii Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
06
Prawie 100 osób w niedzielę wzięło udział w tradycyjnym już turnieju z okazji dnia dziecka. Na sztucznej murawie przy Szkole Podstawowej nr 16 na Oruni rywalizowało 10 zespołów w 2 kategoriach wiekowych. Wśród nich 2 zespoły pod patronatem "Lwów Północy" złożone z wychowanków gdańskich domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

03
Zachęcamy do wparcia inicjatywy "Polski Lotos" i złożenia podpisu pod obywatelskim projektem ustawy. Pozwoli ona na zachowanie większościowego pakietu akcji "Lotosu" przez Skarb Państwa i zapobiegnie przejęciu kontroli przez zagraniczne podmioty nad ważną dla Polski ze względów strategicznych spółką.

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 3Początek   Wstecz   1  2  [3]  Dalej   Koniec