Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla czerwiec 2011

22
W czasie tegorocznych wakacji organizowana jest już 3 seria „wakacyjnej wymiany” dzieci z domów dziecka z Krakowa i Gdańska. W związku z tym prosimy o kontakt osoby, które są w stanie pomóc w transporcie lub wyżywieniu ok. 25 osobowej grupy. Również prosimy o kontakt osoby, które mogą zorganizować darmowe lub zniżkowe atrakcje dla dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym w Gdańsku lub okolicach.

[Czytaj więcej ...]

21
W dniu 30 czerwca w Warszawie NSZZ "Solidarność" będzie protestować przeciwko ubóstwu i bezrobociu w Polsce. Organizacja ta głośno broniła kibiców, w czasie wszechobecnej nagonki medialnej. Dlatego też fani nie powinni pozostać obojętni wobec nadchodzącej manifestacji.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
21
Miło jest nam poinformować, iż ponownie w sprzedaży znalazł się niezwykły zestaw gadżetów, który powinien znaleźć się w kolekcji każdego Lechisty. Po wielkim zainteresowaniu i wyczerpaniu zapasów, ponownie można nabyć koszulkę i szalik Traugutta 29.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
Trwa wydawanie Karty Kibica Lechii, która będzie obowiązkowym atrybutem każdego sympatyka na PGE Arenie Gdańsk. W tym celu w najbliższą niedzielę przedstawiciele Klubu odwiedzą Pszczółki i Dzierzgoń.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
16
Grupa Ultras Lechia Gdańsk razem z Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz z SKLG „Lwy Północy” informuje o rozpoczynającej się akcji „Biało-Zielony Gdańsk”. Ma ona na celu nadać naszemu miastu jeszcze bardziej lechijnego charakteru.
[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
14
Pod koniec maja w Stanach Zjednoczonych odbyły się światowe finały „Odysei Umysłów” – konkursu dla młodych, kreatywnych ludzi. Uczestniczyły w nim też 2 drużyny z gdańskiego III L.O. Wśród nich kibice Lechii, którzy nie zapomnieli o promowaniu biało-zielonych za oceanem.

[Czytaj więcej ...]

14
W najbliższy czwartek, po emisji filmu o Narodowych Siłach Zbrojnych (około 19:00), odbędzie się promocja książki "Historia to my" autorstwa wieloletniego kibica Lechii, Zbigniewa Wnuka.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 2 z 3Początek   Wstecz   1  [2]  3  Dalej   Koniec