Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla maj 2011

13
Szanowni Państwo, 

zwracamy się w imieniu Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców - organizacji łączącej pracę kilkudziesięciu Stowarzyszeń Kibiców w całej Polsce. Wydana niedawno przez rząd pokazowa wojna, to wydarzenie w demokratycznym kraju niespotykane. Zwykli kibice stali się wrogiem publicznym numer jeden. Nie zważając na obowiązujące prawo oraz gwałtownie malejące wskaźniki naruszeń porządku na stadionach publikowane przez Policję postanowiono zniszczyć i rozbić ruch kibicowski w Polsce. 

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
11
Projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" oraz Fundacją Obudź Nadzieję  organizują zbiórkę nakrętek po napojach.
[Czytaj więcej ...]

10
W poniedziałkowe popołudnie na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku spotkało się około setki osób. Powodem spotkania nie było bynajmniej wyrażanie radości z promowanego w wielu mediach tzw. „Dnia Zwycięstwa”. Uczciliśmy natomiast na symbolicznych mogiłach pamięć dwojga bohaterów z Wileńskiej Brygady Armii Krajowej – sanitariuszki Danuty Siedzikówny „Inki” i Feliksa Salmanowicza „Zagończyka”, dla których „wyzwolenie” było tożsame z kaźnią i wyrokiem śmierci wykonanym w niedalekim ubeckim więzieniu przy Kurkowej.[Czytaj więcej ...]

08
O tym, iż Lechia znaczy Polska nie trzeba nikogo przekonywać. Tak samo każdy wie, iż Lechista jest patriotą, który kocha swój kraj i pamięta o jego bohaterach. Już w dniu jutrzejszym będzie kolejna okazja, by udowodnić słuszność powyższej tezy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
04
SKLG „Lwy Północy” informuje wszystkich fanów Lechii Gdańsk, a także reprezentantów Armii Białej Gwiazdy, którzy zawitają do Grodu Neptuna z okazji braterskiego pojedynku, iż od jutra do soboty w sklepiku stowarzyszeniowym znajdującym się w C.H. Wielki Młyn rozpocznie się wielką promocja. Wystarczy, że każdy kto odwiedzi nasz sklep i wypowie przy zakupie hasło „Wisła Kraków” otrzyma aż 20% rabat na kupowane rzeczy.

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 3Początek   Wstecz   1  2  [3]  Dalej   Koniec