Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla maj 2011

26
SKLG „Lwy Północy” oraz projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk informuje wszystkich kibiców, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki nakrętek, iż w najbliższą niedzielę przed meczem z Zagłębiem Lubin będzie pierwsza możliwość oddania zebranych przez ostatnie tygodnie plastikowych nakrętek.

[Czytaj więcej ...]

24
Wspólnie z naszym klubem zapraszamy na spotkania z piłkarzami, którzy niegdyś grali w Lechii. Cykl spotkań ma na celu uświetnić pożegnanie ze stadionem przy ulicy Traugutta 29.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
27.05.2011 r. na Wydziale Historycznym UG (ul. Wita Stwosza 55) w auli 1.46 odbędzie się spotkanie zatytułowane "Twardzi jak stal! NSZ! Mity i fakty na temat Narodowych Sił Zbrojnych". Jako Stowarzyszenie, które od początku angażuje się w krzewienie patriotycznych postaw zapraszamy wszystkich kibiców Lechii.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
19
W najbliższą niedzielę tj. 22.05.2011, o godzinie 20.00 w pizzerii Margarita ( Sopot ul.23-go Marca 77c ) odbędzie się spotkanie rekrutacyjne do stowarzyszenia kibiców Lechii Gdańsk „Biało – Zielony Sopot”.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
19

Już niedługo, bo 24 maja przypada rocznica śmierci naszego kolegi i wiernego fana Lechii Gdańsk Przemka „Haka” Jaskulskiego. O tym, ile Przemek zrobił dla naszego środowiska można by długo opowiadać. Po raz kolejny namawiamy wszystkich Lechistów, aby oddali hołd Ś.P. Przemkowi.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” po raz kolejny udowodniło, iż kibice, wbrew powielanym obecnie stereotypom, to nie największe zło tego kraju, a ludzie o niezwykle dobrych serach, co jest totalnie pomijane w przekazach medialnych. Tym razem na nasze zaproszenie do Gdańska przybyły dzieci z województwa zachodniopomorskiego.

[Czytaj więcej ...]

13
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” z przykrością informuje wszystkich kibiców Lechii, iż w dniu dzisiejszym postanowiło zawiesić bezterminowo swoją działalność związaną z organizowaniem widowni na meczach Lechii w Gdańsku oraz na meczach wyjazdowych.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 2 z 3Początek   Wstecz   1  [2]  3  Dalej   Koniec