Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla kwiecień 2011

04
"Brawo!" - tak należy podsumować zeszłotygodniową akcję zorganizowaną przez nasz fanklub z Kartuz. Fanatycy Lechii zamieszkujący to malownicze miasteczko zorganizowali akcję "Młode Pokolenie", kierowaną do dzieci ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Kartuzach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
04
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Gdańsku pojawiły się transparenty obwieszczające mieszkańcom o aspiracjach klubu znad morza oraz wszystkich kibiców gdańskiej Lechii.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
W oficjalnym sklepie Stowarzyszenia pojawiła się kolejna partia nowych gadżetów. Już teraz można liczyć na dodatkowe rabaty!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
03
Przypominamy iż w najbliższy poniedziałek 04.04.2011 odbędzie się kolejna rekrutacja do stowarzyszenia kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy". Odbędzie się ona o godzinie 18 w hotelu Roko, przed spotkaniem ogólnym stowarzyszenia. 
Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy !!!

[Czytaj więcej ...]

01
We wtorek, 5 kwietnia, o godz. 17.00 w budynku Rady Miasta Gdańska odbędzie się spotkanie Zarządu Lechia S.A. z kibicami.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 3 z 3Początek   Wstecz   1  2  [3]  Dalej   Koniec