Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla kwiecień 2011

15
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” w dalszym ciągu prowadzi zapisy na wyjazdowy mecz Lechii, który odbędzie się w środę, w ramach Pucharu Polski, z Legią w Warszawie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
13
Zapraszamy do obejrzenia filmu z turnieju fanklubów, który odbył się 26.03.2011 w Sopocie. Materiał video znajdziecie w rozwinięciu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
11
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz pucharowy z Legią Warszawa.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
11
Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem Stowarzyszenia "Lwy Północy" odnoszącego się do wydarzeń na trybunach w meczu Cracovia - Lechia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
10
Kolejny wyjazd za nami. Tym razem "piłkarze” Lechii udali się do Krakowa, by zmierzyć się z miejscową Cracovią. Sektor gości na stadionie, znajdującym się po gorszej stronie Błoń, zapełnił się w całości 750 fanatykami, spośród których 340 stanowili fani Wisły Kraków, 31 Śląska Wrocław oraz 5 Czarnych Słupsk.


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
08
Cały czas prowadzimy klasyfikacje ilości fanów Lechii z poszczególnych dzielnic Gdańska i fanklubów na meczach wyjazdowych Lechii. Dwa pierwsze wiosenne mecze przyniosły następujące rezultaty.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
07
W piątek o godz. 18:00 na budynku Solidarności w Gdańsku zawieszony zostanie transparent upamiętniający dwa istotne wydarzenia w historii naszego kraju - Katyń i Smoleńsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 2 z 3Początek   Wstecz   1  [2]  3  Dalej   Koniec