Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla grudzień 2011

07
Fanklub ze Starogardu Gdańskiego zorganizował mikołajkową akcję dla dzieci z Zespołu Szkół w Bobowie. W wydarzeniu wziął udział zawodnik Lechii, Piotr Wiśniewski.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
07
W niedzielę przed meczem Lechia - Jagiellonia kontynuowana będzie zbiórka pieniędzy na paczki mikołajkowe dla dzieci z domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

05
Lechia Gdańsk i Stowarzyszenie Kibiców „Lwy Północy” zapraszają dzieci i młodzież na zakończenie tegorocznych zmagań Biało-Zielonych na PGE Arenie Gdańsk. Bądźmy „Dwunastym Zawodnikiem” Lechii na meczu z Jagiellonią Białystok (niedziela, 11 grudnia, godz. 17.00).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
04
Kolejny już rok kibice z biało-zielonej części Grodu Sambora zorganizowali akcję mikołajkową. Tym razem z uczniami Szkoły Podstawowej nr 5 z Tczewa w roli główne.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
03
Wcześniej informowaliśmy o chorobie syna wiernego kibica Lechii z Tczewa. Kibice Lechii Gdańsk nie pozostali obojętni na los swojego przyjaciela. Piękną inicjatywą wykazała się Rada Fanklubów, która zrzesza oficjalne FC.
Kibice przygotowali projekty specjalnych gadżetów, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie małego Arturka Rosy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
03
Już za tydzień, 9 grudnia br. rozpoczynamy obchody wydarzeń grudniowych roku '70 i '81. Na godzinę 15:00 w piątek (9.12) zaplanowano uroczyste powieszenie na elewacji budynku Solidarności baneru upamiętniającego wszystkie ofiary stanu wojennego. Jedną z nich był Antoni "Tolek" Browarczyk kibic Lechii, zastrzelony przez MO w okolicach Targu Rakowego.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
Kolejna edycja Festiwalu Twórczości Patriotycznej już za nami. Festiwal organizowany był tradycyjnie przez Gimnazjum nr 12 im. Marii Skłodowskiej Curie w Gdańsku oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego w Gdańsku. Nagrody dla uczestników festiwalu przekazało również Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" oraz gdański ośrodek "Kibice razem".

[Czytaj więcej ...]

Strona 4 z 5Początek   Wstecz   1  2  3  [4]  5  Dalej   Koniec