Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla grudzień 2011

12

Podczas meczu z Jagiellonią dzięki wspólnej inicjatywnie Klubu i "Lwów Północy", dostępne były darmowe wejściówki dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży wraz z opiekunami. Ponad 200 dzieci i młodzieży znalazła się tam dzięki bezpośredniemu zaangażowniu członków Stowarzyszenia, którzy pomogli w zorganizowaniu biletów na mecz z Jagiellonią. Mimo niekorzystnego wyniku i niezbyt porywającej gry naszych piłkarzy, dzieci były wyraźnie zadowolone z atmosfery panującej na meczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
11
Nie uchodzi uwadze społeczna i charytatywna działalność kibiców gdańskiej Lechii z Tczewa. Podczas piątkowej Powiatowej Gali Wolontariatu 2011, która odbyła się w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, dla LGFT przypadły wyróżnienia aż w 3 z 6 kategorii!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
10
Dla wszystkich fanów Lechii i nie tylko mamy oryginalny pomysł na świąteczny prezent. Piłka z podpisami zawodników Lechii z pewnością będzie idealnym podarunkiem pod choinkę.

[Czytaj więcej ...]

10
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje zbiórkę słodyczy. Cel jest bardzo szczytny, gdyż, jak co roku kibice zamierzają w okresie świątecznym zrobić niespodziankę zaprzyjaźnionym Domom Dziecka na terenie Gdańska.

[Czytaj więcej ...]

10
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" przygotowało świetną promocję, z której może skorzystać każdy kibic udający się na jutrzejszy mecz Lechii z Jagiellonią.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
09
"Lwy Północy" wspólnie z projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk wznawiają akcję zbierania plastikowych nakrętek. Chcemy zebrać jak najwięcej, żeby pieniążki z ich sprzedaży przeznaczyć na pomoc dla Arturka, który potrzebuje rehabilitacji.

[Czytaj więcej ...]

08
Kategoria: Kibice
Strona 3 z 5Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  5  Dalej   Koniec