Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla grudzień 2011

18
Prezentujemy zdjęcia z piątkowych uroczystości, które upamiętniły ofiary reżimu komunistycznego.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
15
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" przygotowało świąteczną promocję na produkty dostępne w naszym sklepie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
13
Jeszcze nie ucichły echa niezwykłej oprawy przygotowanej przez gdańskich ultrasów, która poruszyła wielu z nas. Dlatego w tym miejscu zapraszamy i apelujemy o udział w piątkowych (16.12) uroczystościach, m.in. Przemarszu Pamięci, który zwieńczy postawienie zniczy w miejscu tragicznej śmierci kibica Lechii – Antoniego „Tolka” Browarczyka. Nie bądźmy w takich chwilach obojętni – stawmy się tam wyjątkowo licznie – pamięć o bohaterach i dokonanych na nich zbrodniach musi przetrwać, szczególnie u nas w Gdańsku!


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
13
Kibice Lechii Gdańsk kolejny raz pokazali, że można na nich liczyć. Na paczki świąteczne dla dzieci z domów dziecka przed meczem Lechia - Jagiellonia zebrano  2072,68 zł. Sumując tę kwotę z poprzednimi dwiema zbiórkami przed meczami Lechia - Ruch oraz Lechia - Polonia zebraliśmy łącznie 5154.63 zł.

[Czytaj więcej ...]

13
Jak wiemy, podczas ostatniego meczu z Jagiellonią, Lechia Gdańsk SA, zapewniała darmowe wejściówki dla zorganizowanych grup dzieci. Z doskonałej okazji do promowania Biało-Zielonych w swoich regionach skorzystały oczywiście nasze fankluby, które zabrały na spotkanie najmłodszych ze swoich miast.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
13
W ofercie sklepu "Lwów Północy" znalazł się kolejny z nowych gadżetów, który z pewnością będzie przydatny w nowym roku.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
12
Prezentujemy galerię zdjęć z meczu z Jagiellonią Białystok.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 2 z 5Początek   Wstecz   1  [2]  3  4  5  Dalej   Koniec