Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla październik 2011

06
Zapraszamy do zapisów na bluzy i czapki "Precz z komuną", które powinny znaleźć się w kolekcji każdego, szanującego się Lechisty.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
06
Podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy kibice Lechii Gdańsk będą realizowali w swoim mieście projekt Ambasad Kibiców. SKLG „Lwy Północy i Kibice Razem Lechia Gdańsk  zapraszają do udziału w projekcie wszystkich, którzy podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy chcieliby przeżyć fajną przygodę, poznać ciekawych ludzi i w odpowiedni sposób zaprezentować Biało-Zielony Gdańsk sympatykom z całej Europy.
Jeśli jesteś zainteresowany lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania ambasady napisz do nas na adres mailowy gdansk@kibice-razem.pl

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
05
Prezentujemy Państwu nowy model bluzy, który jest już dostępny w naszym sklepie. Na jej zakup przysługują przedstawione niżej rabaty.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
05
Kibice Razem Lechia Gdańsk zaprasza wszystkich chętnych do turnieju dwójek w piłkarzyki, który odbędzie się w dniu 15.10.2011 od godziny 10:00 w siedzibie projektu, która mieści się we Wrzeszczu na ul. Fiszera 10.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (16.10. godz. 14:30).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
03
Prezentujemy galerię zdjęć z meczu z GKS-em Bełchatów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
W środę tj. 05.10.2011 w Skarszewach odbędzie się festyn spotowy pod hasłem "Mieszkańcy regionu dla klubu WIETCISA". Głównym punktem imprezy będzie mecz sparingowy miejscowej Wietcisy z pierwszym zespołem Lechii Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 4 z 5Początek   Wstecz   1  2  3  [4]  5  Dalej   Koniec