Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla październik 2011

20
Drużyna "Lwów Północy" złożona z podopiecznych gdańskich domów dziecka spisuje się rewelacyjnie. Po 2 kolejkach "Ligi Gdańskich Firm" zajmują 1 miejsce, a w ostatnią niedzielę zwyciężyli w turnieju dla placówek z Gdańska i okolic. Dzięki temu część z nich ma szansę reprezentować Polskę na przyszłorocznych mistrzostwach Europy domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

20
Sylwester Nikolay to 37 letni mąż i ojciec 2 dzieci, a także kibic Lechii z Kościerzyny, który od kilku lat prowadzi walkę z nowotworem. Ostatnią szansą na leczenie jest nowatorska metoda stosowana w klinice w Chinach, której koszt wynosi 200 tyś. zł. Rodziny nie stać na taki wydatek, dlatego szukają środków na leczenie wśród ludzi dobrej woli.

Od godziny 16:00 osoby wyposażone w identyfikatory z logiem „Lwów Północy”, z puszkami będą ustawione w 2 miejscach: przed wejściem od ul. Żaglowej i przed wejściem od Ul. UczniowskiejZbiórka zakończy się ok. 10 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W tych miejscach każdy chętny będzie mógł chociażby drobną kwotą wspomóc finansowo walkę kibica Lechii z chorobą.

http://i51.tinypic.com/b50h86.jpg

[Czytaj więcej ...]

17
Za nami kolejna wyprawa w świat za ukochaną Lechią. Tym razem biało-zielona brać udała się na Dolny Śląsk, by zobaczyć, jak Lechia wygrywa 1-0 z Zagłębiem Lubin.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
17
Zwrócił się do nas zagorzały fan Lechii z Żabianki "Młody". Jego tata Pan Paweł Kwiatkowski, pracownik AWF w Oliwie i kibic Lechii Gdańsk potrzebuje pomocy. Pomóc może każdy z Lechistów, gdyż wystarczy jedynie oddać krew.

[Czytaj więcej ...]

15
Pragniemy wyrazić nasze słowo sprzeciwu wobec skandalicznego zachowania stowarzyszenia „Nigdy więcej”, jakiego świadkiem byliśmy w dniu wczorajszym na stadionie przy ulicy Traugutta 29.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
13
Wszystkie osoby, które z powodu braku biletów na mecz w Lubinie zostały wpisane na listę rezerwową prosimy o kontakt ze stowarzyszeniem pod numerem telefonu 507 806 058

Informujemy, że dotarły do nas dodatkowe bilety dlatego wszyscy proszeni są o jak najszybszy zgłoszenie się pod podany numer lub bezpośrednio do sklepu SKLG "Lwy Północy" w C.H. Wielki Młyn.

Pula dodatkowych biletów ograniczona !!!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
11
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" poszukuje firmy wykonawczej specjalizującej się w konstrukcjach stalowych. Przedmiotem zlecenia będzie wykonanie pomost obsługowego-gniazda według opracowanego projektu wykonawczego.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
Strona 3 z 5Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  5  Dalej   Koniec