Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla styczeń 2011

11
Wczoraj minęła 13 rocznica tragicznych zajść w Słupsku. 10 stycznia 1998 roku wracających z meczu Czarnych Słupsk kibiców napadł dwuosobowy oddział policji.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
09
Za nami kolejna edycja słupskiego Amber Cup. Z drużyn które ostatecznie wystartowały w zawodach warto wspomnieć takie zespoły jak: Gryf Słupsk, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Lambada (byłe gwiazdy ekstraklasy) oraz przede wszystkim Lechia Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
06
Chociaż zima w pełni, to można już śmiało myśleć o kibicowskich atrakcjach jakie czekają fanatyków Lechii na wyjazdach w rundzie wiosennej. Do pierwszego wyjazdu zostało niewiele ponad półtora miesiąca.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
06
Gdańskie Stowarzyszenie Sztuk Walk pod patronatem Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk  "Lwy Północy" zaprasza  na treningi MMA .

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06
Licytacja koszulki Radosława Sobolewskiego na potrzeby dzieci z domu dziecka w Gdańsku.

[Czytaj więcej ...]

04
Stowarzyszenie „Lwy Północy” otrzymało w ostatnich dniach wezwanie do zapłaty kar za niektóre zdarzenia w pociągach specjalnych, które wiozły kibiców Lechii na jesienny mecz ligowy w Poznaniu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
04

Przypominamy tym wszystkim, którzy nie wybierają się do Słupska, iż cały czas trwają zapisy na autokary jadące na III Ogólnopolska Patriotyczną Pielgrzymkę Kibiców na Jasnej Górze. Odbędzie się ona 8 stycznia 2011 roku.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 2 z 3Początek   Wstecz   1  [2]  3  Dalej   Koniec