Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla październik 2010

22
Informujemy, iż wszystkie osoby, które nie odebrały dzisiaj biletów na mecz z Wisłą będą miały możliwość odebrania swoich wejściówek w Krakowie w barze - "U Wiślaków" tuż przy stadionie Wisły Kraków. Członkowie Lwów Północy wydawać będą wejściówki od godziny 15:45 do godziny 17:45.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
21
W piątek, 22.10 w salonie RED BOX JAKO na terenie stadionu w godzinach 15-18 będzie można odebrać bilety na mecz wyjazdowy z Wisłą Kraków.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
20

Kibice Wisły postanowili oddać krew potrzebujących pacjentów w Grodzie Kraka. Autokar do pobierania krwi będzie stał w sobotę przed stadionem Wisły w godzinach 12-16. Zachęcamy, by kibice z Gdańska udający się na ten mecz również przyłączyli się do akcji.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
19
Nadal trwają zapisy na pucharowy mecz wyjazdowy z Łódzkim Klubem Sportowym. Zapisy się odbędą się w salonie RED BOX JAKO przy ulicy Traugutta 29 na terenie stadionu w godzinach 17-18 w środę i czwartek oraz w godzinach 15-18 w piątek.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
19
Przed niedzielnym pojedynkiem derbowym członkom "Lwów Północy" dzięki wielkiej hojności kibiców Lechii Gdańsk udało się uzbierać
imponującą kwotę 
8402,76 zł (3 euro,2 funty,2 lity).

[Czytaj więcej ...]

18
Stowarzyszenie "Lwy Północy", które organizuje zapisy  na mecz Wisła Kraków - Lechia oraz ŁKS Łódź – Lechia informuje, ze wtorek (19.10) jest ostatnim dniem, w którym można zapisać się na bilety na mecz wyjazdowy z Wisłą Kraków.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
18
Jest nam miło poinformować, że Stowarzyszeniu „Lwy Północy” udało się uzyskać dofinansowanie opraw meczowych na rundę jesienną z pieniędzy Unii Europejskiej.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
Strona 2 z 5Początek   Wstecz   1  [2]  3  4  5  Dalej   Koniec