Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Biało – Zielone Wakacje to przygotowywana corocznie przez SKLG „Lwy Północy” akcja polegająca na organizacji letniego wypoczynku dla dzieci. Początkowo skierowana była do wychowanków domów dziecka, dziś ma na celu wsparcie Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie, którzy bardzo często znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Wakacje spędzone w Gdańsku są dla naszych młodych rodaków przede wszystkim okazją do oderwania się od codziennych problemów i spędzenia beztroskich chwil nad morzem. Są także szansą na kontakt z ojczyzną, bliższe poznaje jej kultury i historii.

Organizacja akcji możliwa jest dzięki ofiarności kibiców, a także uprzejmości wielu osób i instytucji, które bezinteresownie służą pomocą w jej przygotowaniu.

Założeniem akcji zawsze jest aktywny wypoczynek, pełen zajęć sportowych, rekreacyjnych i krajoznawczych. Niezależnie z skąd do Gdańska trafiają dzieci, mogą liczyć na wielodniowy program wypełniony wycieczkami. Przede wszystkim zwiedzanie zabytków i zapoznanie z bogatą historią 1000-letniego miasta. Nie może zabraknąć także meczów Lechii (a nawet Reprezentacji Polski), na których nasi mali goście przeżywają niezapomniane sportowe emocje. Organizowane są także mecze i różnego rodzaju zawody na świeżym powietrzu oraz aktywny wypoczynek na ulubionej przez dzieci plaży.

Miejmy nadzieję, że w kolejnych latach uda się zorganizować nie mnie atrakcyjne wakacje. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji pobytu, zapewnieniu wyżywienia czy wspomóc akcję finansowo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny ze Stowarzyszeniem Lwy Północy.