Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Stowarzyszenie "Lwy Północy" pragnie poinformować, że są widoczne są efekty zbiórki pieniędzy, którą prowadziliśmy na meczach Lechii w rundzie jesiennej. 

Dzięki niezwykłej hojności biało-zielonych trybun z rachunku Stowarzyszenia została opłacona pierwsza rata (zaliczka) w wysokości 4.887,75 zł na delfinoterapię chorego na wyjątkowo rzadką chorobę Jasia. Przypominamy, że podczas kwesty "dla Jasia" łącznie udało nam się zebrać 14.011,41 zł., natomiast  całkowity koszt terapii wynosi 13.965 zł.

W imieniu rodziców Jasia chcielibyśmy jeszcze raz gorąco podziękować wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję. Dzięki Wam Jaś wraz z rodzicami pojedzie na terapię na Krym już w czerwcu tego roku, gdzie będzie miał szanse poprawienia stanu zdrowia i przede wszystkim zatrzymania dalszego rozwoju choroby. Szczegóły naszej akcji pod linkiem: www.lwypolnocy.pl/jas

Lechia jest wielka!

Zapraszamy na stronę www.lwypolnocy.pl/jas