Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

25
Przed meczem Lechia - Lech (30.09.2012) Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zbiórkę na Biało-Zielone Mikołajki dla podopiecznych z gdańskich Domów Dziecka.

[Czytaj więcej ...]

01
Dzień 11 to czas pożegnań z naszymi podopiecznymi. Praktycznie już wczoraj rozpoczęto pakowanie bagaży a dzisiejszy poranek minął na sprzątaniu miejsca pobytu oraz przygotowaniach do podróży.

[Czytaj więcej ...]

31
Za nami dziesiąty, przedostatni dzień Biało-Zielonych Wakacji, podczas których „Lwy Północy” goszczą grupę naszych rodaków z Wileńszczyzny. Nasi mali goście tym razem odwiedzili miasto kolejnego prężnie działającego fanklubu – Pruszcz Gdański, gdzie czekało sporo atrakcji i emocji.

[Czytaj więcej ...]

30
Za nami dziewiąty dzień Biało-Zielonych Wakacji, zorganizowanych przez "Lwy Północy" dla polskich dzieci z Wileńszczyzny.

[Czytaj więcej ...]

29
Za nami ósmy dzień Biało-Zielonych Wakacji, podczas których „Lwy Północy” goszczą grupę dzieci z Wileńszczyzny. Gorącą, lipcową niedzielę nasi mali goście spędzili w mieście-bastionie kibiców Lechii, czyli w Malborku.

[Czytaj więcej ...]

29
Prezentujemy zaległą relację z szóstego dnia pobytu w Gdańsku naszych małych rodaków z Wileńszczyzny.

[Czytaj więcej ...]

28
Już siódmy dzień przebywają w Gdańsku dzieci z polskich rodzin z podwileńskiej Nowej Wilejki. Piękna i upalna sobota upłynęła na podziwianiu uroków Pojezierza Kaszubskiego. Znowu wszystko się nam udało!

[Czytaj więcej ...]

Strona 7 z 24Początek   Wstecz   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Dalej   Koniec