Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

06
W dniu wczorajszym do Gdańska przyjechała gromadka dzieci z Wileńszczyzny, która będzie goszczona przez SKLG "Lwy Północy" dzięki hojności Biało-Zielonej braci. Przy było do nas 12 dzieci oraz dwójka opiekunów.

[Czytaj więcej ...]

18
Ciągle trwają aukcje charytatywne SKLG "Lwy Północy", z których wszystkie środki zostaną przekazane na pomoc naszym kibicom poszkodowanym w wypadku autokaru. W dniu dzisiejszym pojawiło się kilka unikatowych gadżetów, które zainteresują każdego kibica sportu - koszulka Śląska Wrocław z 2001 roku z meczu towarzyskiego z Benficą Lizbona, koszulka Vive Kielce, koszulka Polo Pekin 2008 oraz bluza reprezentacji Polski w piłkę ręczną Artura Siódmiaka z meczu Polska – Norwegia, w którym zdobył magiczną bramkę, która przeszła do historii tego sportu.

[Czytaj więcej ...]

11
Przypominamy, iż w dalszym ciągu trwa zbiórka pieniężna dla poszkodowanych w wypadku autokaru wracającego z wyjazdu do Gliwic. Oprócz wpłat na konto, można również wrzucać pieniądze do specjalnie przygotowanej puszki, która znajduje się w Sklepie "Lwów Północy" w C.H. "Wielki Młyn". Puszka będzie również wystawiona podczas zapisów na bilety na mecz Lechii z Barcelona. Zachęcamy do wpłat.

[Czytaj więcej ...]

05
Ciągle trwają aukcje charytatywne SKLG "Lwy Północy", z których wszystkie środki zostaną przekazane na pomoc naszym kibicom poszkodowanym w wypadku autokaru. Z tego miejsca zachęcamy do licytacji i wsparcia akcji. CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM! Na aukcjach stale pojawiają się nowe, unikatowe gadżety.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=28483358

[Czytaj więcej ...]

01
Przed nami ostatni mecz sezonu! Lechia na swoim stadionie podejmuje Górnik. Jest to ostatnia z trzech zbiórek, których celem będzie sfinansowanie Biało-Zielonych wakacji dla dzieci z ubogich polskich rodzin z okolic Wilna. Zapraszamy wszystkich do wsparcia tej szczytnej akcji. Dzięki wszystkim kibicom, którzy dorzucą swoją cegiełkę dzieciaki wyjadą z Gdańska z wieloma wspaniałymi wspomnieniami.

[Czytaj więcej ...]

23
Zachęcamy do zapoznania się z uzupełnioną zakładką „Młode Lwy Północy”. Przedstawia ona dokonania drużyny dzieci grającej pod patronatem Stowarzyszenia. Nasi podopieczni nie próżnują na wiosnę.

[Czytaj więcej ...]

23
Zachęcamy do zapoznania się z uzupełnioną zakładką „Młode Lwy Północy”. Nasi podopieczni nie próżnują na wiosnę. Przede wsz...

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 24Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec