Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

03
Zapraszamy do zapoznania się z nową zakładką "Młode Lwy Północy" na naszej stronie. Znajdziecie tam opis drużyny złożonej głównie z podopiecznych gdańskich domów dziecka, którzy pod okiem kibiców Lechii uczestniczą w różnorakich rozgrywkach piłkarskich. Mają za sobą wiele sukcesów w turniejach i ligach gdańskich, ogólnopolskich, a nawet zagranicznych! Część z nich reprezentuje także Polskę, jako zawodnicy Reprezentacji Domów Dziecka. Warto zapoznać się z historią drużyny i prześledzić sukcesy, a jest ich na prawdę sporo i to w różnych kategoriach wiekowych.

[Czytaj więcej ...]

03

Zapraszamy do zapoznania się z nową zakładką "Młode Lwy Północy", w której znaleźć można opis drużyny piłkarskiej złożonej głównie z podopiecznych gdańskich domów dziecka. Pod okiem kibiców Lechii ekipa ma na swoim koncie liczne skucesy w Gdańsku, kraju i za granicą. Zapraszamy do lektury.

[Czytaj więcej ...]

02
Zakończyła się główna tura III serii aukcji charytatywnych dla Arturka. Tym razem zebrano ponad 1200 zł, zaś najdroższym przedmiotem okazała się koszulka Ultras Lechia, która została zakupiona przez FC Dzierzgoń za 152,50 zł i zarazem od razu przekazana na dalszą licytację!

[Czytaj więcej ...]

23
Na mecz Lechii z Koroną przybyła grupa dzieci z Olsztyna. Między innymi dzięki wsparciu "Lwów Północy". Poniżej prezentujemy artykuł na temat tej i innych akcji Stowarzyszenia, który ukazał się na stronie kiwi.org promującej wolontariat.

[Czytaj więcej ...]

22
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" włączyło się w organizację koncertu charytatywnego dla małego kibica naszego klubu Marka Mizery. Koncert odbędzie się 13.04. o godzinie 20:00 w klubie "Medyk" ul. Dębowa 7.

[Czytaj więcej ...]

17
Z lekkim opóźnieniem, ale niemałą satysfakcją prezentujemy wyniki akcji charytatywnej "dla Pauliny", która dobyła się na przełomie lutego i marca na Akademii Morskiej w Gdyni. Całkowita zebrana kwota na rehabilitację dziewczyny wyniosła 3322,12 zł. Jak dowiedzieliśmy się od przedstawicieli Parlamentu Studentów Akademii Morskiej, dzięki zaangażowaniu klubu i kibiców Lechii, przekazane gadżety biało-zielonych dały sumę 720 zł!


[Czytaj więcej ...]

05
Na meczu przyjaźni z krakowską Wisłą  na trybunach stadionu zasiadło ponad 350 dzieciaków z różnych ośrodków szkolno wychowawczych, domów dziecka czy szkół. Grupa która przyjechała z Domu Dziecka w Więcborku (woj. kujawsko-pomorskie) była bardzo zadowolona, bo po raz pierwszy mieli okazję być na meczu ekstraklasy.

[Czytaj więcej ...]

Strona 10 z 24Początek   Wstecz   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Dalej   Koniec