Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycji dla 'Pyton'

14

W najbliższy piątek (16-08-2013) w godzinach 16:00 - 20:00 zapraszamy wszystkich kibiców ze swoimi pociechami na teren przy PGE Arenie na festyn organizowany przez SKLG "Lwy Północy", Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz koordynatora akcji KolorujeMY. Zapewniamy liczne atrakcje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami.


[Czytaj więcej ...]

03

Znamy już kwotę jaką udało się zebrać członkom Lwów Północy przed poniedziałkowym meczem z Wisłą. Jak zawsze kibice Lechii, ale także i przyjaciele z Krakowa wykazali się ogromnym sercem i wsparli akcję zbierania funduszy na pomoc kibicom poszkodowanym w wypadku. Do wpłat na konto i wsparcia od klubu Lechia Gdańsk SA możemy doliczyć  15 529,67 zł uzbieranych przed bramami i na promenadzie. Wszystkim, którzy wrzucili coś do puszek serdecznie dziękujemy. 

CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM !

[Czytaj więcej ...]

21
Z całego kraju i nie tylko spływają budujące informację o solidarności całej kibicowskiej braci, a także osób nie będących kibicami, ale otwartych na ludzkie cierpienie. Z tego też powodu informujemy, iż istnieje możliwość przekazania środków, które posłużą dla rodzin ofiar i osób poszkodowanych, na konto bankowe dedykowane na ten cel. Osoby nie posiadające konta bankowego mogą wrzucić środki do puszki wystawionej w naszym sklepie w C.H. Wielki Młyn w centrum Gdańska.

Wszystkim, którzy wesprą naszą zbiórkę już teraz chcemy podziękować z całego serca.

Dane do przelewu:

SKLG "Lwy Północy"

Citi Bank Handlowy Nr konta 74 1030 0019 0109 8533 0002 9976

Z dopiskiem - Pomoc Ofiarom Wypadku.

[Czytaj więcej ...]

20
SKLG "Lwy Północy" informuje, że przed meczem z Legią członkom stowarzyszenia kwestującym przed bramami stadionu na rzecz organizacji "Biało-Zielonych Wakacji" dla polskich dzieci z Litwy udało się zebrać kwotę 2667,95 zł. 

[Czytaj więcej ...]

09
"Lwy Północy" wspólnie z projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk wznawiają akcję zbierania plastikowych nakrętek. Chcemy zebrać jak najwięcej, żeby pieniążki z ich sprzedaży przeznaczyć na pomoc dla Arturka, który potrzebuje rehabilitacji.

[Czytaj więcej ...]

23
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” ogłasza wyniki zbiórki publicznej na rzecz podopiecznych gdańskich domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

26
SKLG „Lwy Północy” oraz projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk informuje wszystkich kibiców, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki nakrętek, iż w najbliższą niedzielę przed meczem z Zagłębiem Lubin będzie pierwsza możliwość oddania zebranych przez ostatnie tygodnie plastikowych nakrętek.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 2Początek   Wstecz   [1]  2  Dalej   Koniec